New York + Toronto z Prahy za 9 740 Kč
19.1.2018

New York + Toronto z Prahy

9740

O této nabídce

Naplánujte si výlet za oceán do New Yorku a cestou se ještě zastavte na den v kanadském Torontu. Odtamtud to máte co by kamenem dohodil k úchvatným Niagárským vodopádům. Odlet i návrat jsou z Prahy a cenovka padá pod hranici deseti tisíc Kč – 9 740 Kč. Letenky si poskládáte se společnostmi z řad aliance Staralliance, většinou se jedná o kombinace německé Lufthansy, Air Canada a Brussels Airlines. Výhodou je, že na rozdíl od konkurenčních tarifů TAP Portugal máte v základní ceně rovnou odbavené zavazadlo a nic Vám tak nebrání v New Yorku pořádně nakupovat…

Tak se na trip vydejte třeba na začátku června, kdy bonusem bude přímý let do Toronta a rychlý přestup na cestě zpět, za 9 867 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg + 1 ks příručního zavazadla s limitem 12 kg
  • Dostupnost: po celý rok 2018 s výjimkou letních prázdnin
  • Příklady termínů:

Ubytování

V New Yorku bychom se ubytovali v této solidní tříhvězdě se skvělými referencemi za 1 224 Kč/os./noc. Zatímco noc v Torontu můžete strávit třeba v takovéto hezkém čtyřhvězdovém hotelu za 1 186 Kč/os./noc. Další zajímavé nabídky naleznete klasicky na Bookingu nebo mrkněte na AirBnB.

Víza

Před cestou do Spojených států amerických nezapomeňte na elektronickou registraci ESTA, kterou se musíte prokázat. Obstarat si ji zvládnete z pohodlí Vaší pohovky online behěm několika minut. Podívejte se na náš návod – je to hračka. registrace Vás vyjde na 14 USD.

Náhled letenky z Prahy do Toronta a New Yorku za 9 867 Kč

New York + Toronto z Prahy za 9 740 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)