New York – Tap Portugal – 10 832 Kč
6.3.2013

New York – Tap Portugal – 10 832 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se do New yorku, portugalský Tap nabízí zpáteční letenku z Prahy s návratem do Barcelony za 10 832 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 24. května s návratem 6. června. Letenky jsou dostupné do 20. června s tím, že je nutné je rezervovat do 15. března. Maximální doba pobytu je pro tyto letenky omezena na 1 měsíc.

Z Barcelony do Prahy lítá přímé lety Vueling, případně můžete letět s Ryanairem z vedlejšího barcelonského letiště Girona do Bratislavy.

Trváte-li pouze na odletu a návratu do Prahy, potom za 12 329 Kč naleznete spoustu termínů v tomto kalendáři letenek.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)