New York s báglem za 9 143 Kč
18.1.2019

New York s báglem

9 143

O této nabídce

Najít letenky za oceán s báglem v ceně pod desítku je téměř zázrak, tudíž pokud plánujete zaletět si do New Yorku a vzít tam nějaké obchoďáky útokem, tak určitě využijte této nabídky. Letenky z Prahy do New Yorku s báglem vás nyní vyjdou na 9 143 Kč. Letět za tuto super cenu můžete od teď až do března.

V New Yorku můžete vyrazit do muzeí, na procházku po Manhattanu, navštívit Sochu Svobody, Central Park, Time Square, galerii MET a nebo známá místa jako dům Přátel atd. Fanoušci hokeje zas mohou tyto letenky využít a kouknout na nějaký zápas NHL.

Jelikož je ale v ceně odbavené zavazadlo, dlouho bychom neotáleli a rovnou vyrazili na nákupy.

Super termín vychází například 23. 2. – 28. 2. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla
  • Dostupnost: únor – březen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme hotel Howard Johnson by Wyndham Long Island City na Long Islandu. Tady za dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte kolem 1 335 Kč/os. Případně se podívejte i tento hotel Millennium Broadway New York Times Square na Broadwayi za 1 579 Kč/os./noc. Další nabídky v NY hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

 

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 143 Kč

New York s báglem za 9 143 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)