New York – Ryanair Atlantic – 2 530 Kč
1.4.2012

New York – Ryanair Atlantic – 2 530 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se o letních prázdninách do New Yorku, určitě vás osloví zaváděcí ceny prvního lowcostového dálkového dopravce do USA. Ryanair Atlantic začne létat od 1. července z letiště Frankfurt-Hahn na letiště New York City (West Airport). Tuto cenu naleznete například na data 3. 7. – 10. 7., přímo na stránce Ryanairu. Nezapomeňte letenku zaplatit kartou Mastercard Prepaid a mít pouze 10kg zavazadlo. Doporučujeme rychle rezervovat, neboť letenky mizí  opravdu rychle. Pokud se vám letiště New York City West Airport neobjeví v nabídce, klikněte rovnou sem.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)