New York – odlet z Prahy nebo Varšavy – od 8390 Kč
30.7.2014

New York - odlet z Prahy nebo Varšavy

O této nabídce

Díky známému tarifu British Airways a Virgin Atlantic je zde opět šance koupit si levné letenky do New Yorku. Letenky jsou dostupné od listopadu do března. Místa odletu jsou možná dvě – Praha (PRG) nebo Varšava (WAW) s návratem do Manchesteru (MAN).

Praha – NYC – Manchester – 10390 Kč

Letenky Praha – New York – Manchester můžete tentokráte nejlevněji zakoupit na stránkách pelikána v těchto termínech.

Varšava – NYC – Manchester – 8390 Kč

Letenky z Varšavy jsou za 8390 Kč dostupné v termínech dle tohoto kalendáře.

Jak levně do Varšavy?

Nejlevněji se do Varšavy dostanete pomocí Polskibusu, který v akci prodává jízdenky již za 25 Kč.

Jak z Manchesteru?

Z Manchesteru se do Prahy dostanete Easyjetem, když za jednosměrnou letenku seženete okolo tisícikoruny.

Ubytování v NYC

Levný a přitom slušný dvojlůžkový pokoj na Manhattanu v centru New Yorku se dá rezervovat už za 713 Kč/os./noc.

Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti.

[google-map-v3 shortcodeid=“58119c13″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Lenny

Máte někdo zkušenost s tím, jestli Polskibus řeší nějak extra maximální limit 20kg na zavazadle? Mají to docela hloupě nastavené, když se pak přestupuje na letadlo..

zaletsi

Podle mě to řešit nebudou, pokud si tam nedoneseš tedy zavazadlo plné šutrů, které by vážilo přes 50 kg. 🙂 Ale zkušenosti s tím nemám.

Jirka

Dave

Pokud vám mohu poradit, neberte si hotel v Queensu. To je taková prdel, kde budete jediní bílí a všichni na vás budou čumět a pokud s sebou budete mít nějaký zavazadla je možné, že se s nimi rozloučíte. Plus v Americe se neplatí hotely za osobu, ale za pokoj a většina pokojů je do kapacity max. 5 lidí. Takže stejný peníze dáte za to když v tom pokoji budete sami, nebo ji naplníte a pak si to rozpočítáte. Problém je v tom, že tam budou třeba jen 2 velké postele a gauč, ale i to se dá zvládnout, kdy chcete ušetřit.

zaletsi

Ahoj Dave,

o kapacitě pěti lidí tedy slyšíme poprvé, není to náhodou do kapacity čtyřech lidí?

S Queensem máme jen a pouze dobré zkušenosti, nevím, kde přesně si bydlel, ale jediní bílí jsme tam nebyli a nikdo se na nás špatně nedíval ani v pozdních večerních hodinách (bavíme-li se tedy o ubytování v Ramadě či ve Sleep Innu).

Takový Harlem v noci bych osobně nedal, ale Queens je naprosto v pohodě.

Jirka

anavi

Mnohokrát jsme v USA spali v 5 lidech, ale oficiálně byl pokoj pro 4, nebo jen pro 2. Proto v těchto případech trochu konspirujeme a nikdy nechodíme přes recepci najednou.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)