New York o letních prázdninách – 12 992 Kč
3.4.2015

New York v létě

O této nabídce

Přemýšlíte o výletě do New Yorku o letních prázdninách a chcete letět z Prahy s pohodlnými přestupy? British Airways nabízí zajímavý tarif za 12 992 Kč! Zpáteční letenku pořídíte za tuto cenu například na prodloužený víkend se státním svátkem 2. července – 6. července – Rezervuj tento příklad >>

[singlepic id=385 w=576 h=432 float=center]

Další příkladové termíny

  • 7. 7. – 14. 7. Rezervuj >>
  • 16. 7. – 21. 7. Rezervuj >>
  • 29. 7. – 5. 7. Rezervuj >>
  • a další… nemůžete najít termín? Napište si o něj do komentářů. 🙂

Work & Travel termíny

Cestování po východním pobřeží USA

Nejlevnějším způsobem cestování je autobusem se společností megabus, která prodává jízdenky prakticky do všech měst už od 1 $.

Druhou možností je půjčení auta v naší autopůjčovně, ve ketré naleznete nejvýhodnější nabídky většiny hlavních světových autopůjčoven.

Ubytování

V rámci tajné nabídky bookingu si můžete rezervovat hotel v samém centru do 15 minut pěšky od Times Square či Empire State Building. Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson), se kterým mám dobré zkušenosti.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)