New York – Norwegian – 7070 Kč
14.3.2013

New York – Norwegian – 7070 Kč

O této nabídce

Pokud máte v plánu strávit Vánoce či Nový rok v Americe, neměli byste si nechat ujít nabídku Norwegian, který přináší akční ceny letenek z Osla do New Yorku na toto velmi exponované období (děkujeme za tip Járovi K.). Jako příklad udáváme odlet 17. prosince s návratem 24. prosince, letenku rezervujte přímo na stránkách Norwegianu.

Jak do Osla?

Z Prahy opět s Norwegianem či s ČSA nebo z okolních polských letišť s Ryanairem na letiště Oslo Rygge  či Wizzairem.

Současně můžete využít levné nabídky ubytování na bookingu

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“].

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)