New York – Lufthansa – 5 980 Kč
19.3.2013

New York – Lufthansa – 5 980 Kč

O této nabídce

Na pár termínů nabízí německá Lufthansa zpáteční letenky ze švýcarské Basileje do New Yorku s návratem do Frankfurtu za 5 980 Kč. Letenky jsou dostupné do 20. června s tím, že je nutné je zakoupit do zítřka, 20. března. Příkladem může být odlet 10. dubna s návratem 17. dubna. Letenky naleznete na této stránce.

Ověřené ubytování doporučujeme v tomto hotelu včetně snídaně přímo na metru na Manhattan.

Pro cestu k Niagarským vodopádům či do Washingtonu doporučujeme si půjčit levné vozidlo z naší autopůjčovny (vyzvednutí a vrácení přímo na letišti).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Cempelovakaterina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli by jste mi nemohli pomoct s vyhledáním letenky na 20.6. Nemůžu to tam na těch německých stránkách najít. Moc by mi to pomohlo. Děkuji

zaletsi

Už je to bohužel fuč.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)