New York – Lufthansa – 5 980 Kč
19.3.2013

New York – Lufthansa – 5 980 Kč

O této nabídce

Na pár termínů nabízí německá Lufthansa zpáteční letenky ze švýcarské Basileje do New Yorku s návratem do Frankfurtu za 5 980 Kč. Letenky jsou dostupné do 20. června s tím, že je nutné je zakoupit do zítřka, 20. března. Příkladem může být odlet 10. dubna s návratem 17. dubna. Letenky naleznete na této stránce.

Ověřené ubytování doporučujeme v tomto hotelu včetně snídaně přímo na metru na Manhattan.

Pro cestu k Niagarským vodopádům či do Washingtonu doporučujeme si půjčit levné vozidlo z naší autopůjčovny (vyzvednutí a vrácení přímo na letišti).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)