New York, Los Angeles i San Francisco  z Berlína & Mnichova od 5 981 Kč
11.6.2019

New York, Los Angeles i San Francisco z Berlína & Mnichova

od 5 981

O této nabídce

Příjemnou tradicí se stávají akční letenky z okolních letišť, v Německu či Rakousku, do Spojených států amerických. Tentokráte na velmi hezkým tarifem stojí aerolinka Finnair, jejímž aktuálně nejožehavějším zbožím jsou zpáteční letenky z Berlína do New Yorku za 5 981 Kč. Pokud by vás lákalo spíše západní pobřeží severoamerického kontinentu, tak si také přijdete na své neb dostupné jsou i San Francisco a Los Angeles – vždy za 7 392 Kč. V kombinaci s partnerskou společností American Airlines jsou destinace v Kalifornie dostupné i při odletu z Mnichova. Ceny těchto letenek se pak pohybují kolem 7,5 tisíce Kč.  Termínů s levnými letenkami je od října až do března nadcházejícího roku skutečně mnoho a v našich kalendářích si proto vybere opravdu každý.

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku vždy volíme tento pohodový hotel v Queensu za 1 210 Kč/os./noc včetně snídaně a nikdy jsme nebyli zklamáni. Další možnosti bydla pak tradičně naleznete na Bookingu Hotels.com. Vyplatí se zkusit počekovat dostupnost apartmánů na AirBnB. 

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 5 981 Kč

New York, Los Angeles i San Francisco  z Berlína & Mnichova od 5 981 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)