New York i Los Angeles z Vídně za 6 437 Kč
19.10.2018

New York i Los Angeles z Vídně

6437

O této nabídce

S levnými letenkami za Atlantik se v poslední době doslova roztrhl pytel. Takže ten, kdo si ještě svou cestu do Améru nenaplánoval v rámci některé z předcházejících akcí, má další šanci právě nyní. Zpáteční letenky z Vídně do New Yorku pořídíte za 6 437 Kč a cílem v Los Angeles za 6 550 Kč. Tentokráte poletíte na palubě aerolinek z rodiny One World – American Airlines, British či Iberia. Jak jsem si již u podobných tarifů zvykli, tak v základní ceně obsahují pouze příruční zavazadlo. Nejlevnější termíny jsou k mání od ledna do března nadcházejícího roku, během dubna a května pak seženete o něco dražší – avšak stále atraktivní možnosti.

Pokud se pak nemůžete rozhodnout, jestli chcete víc do New Yorku anebo snad na západní pobřeží, tak si poskládejte letenky do Los Angeles s celodenní zastávkou v NY. Třeba v termínu 5. – 6. – 19. 3. za 6 970 Kč >> REZERVUJ ZDE

 

Edit: Fungovat by měly i červnové termíny (minimální doba pobytu je 7 dní). Zkuste třeba týdenní turnusy úterý – úterý (11. – 18. 6. za 6 559 Kč >> REZERVUJ ZDE)

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
  • Dostupnost: nejlevněji leden – březen, o trochu dráže duben – květen 2019
  • Termíny:
  • Tip: Pokud vám kalendář ukáže nedostupnou kombinaci termínů, zkuste totožné hledat manuálně přes vyhledávač (termíny jsou dostupné, jen v lehce vyšších cenových relacích).

Ubytování

Ať již zamíříte v rámci na východní či západní pobřeží, nezapomeňte si booknout ubytko na  Hotels.com  či  Bookingu.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Zejména v Kalifornii se určitě vyplatí mít půjčenou vlastní káru. Mrkněte se do  naší autopůjčovny  a zajistěte si svého parťáka na cesty již nyní.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 6 437 Kč

New York i Los Angeles z Vídně za 6 437 Kč

Náhled letenky z Vídně do Los Angeles se stopoverem v New Yorku za 6 970 Kč

New York i Los Angeles z Vídně za 6 437 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)