New York – Delta/Alitalia – 11 831 Kč
18.2.2013

New York – Delta/Alitalia – 11 831 Kč

O této nabídce

Další velmi pohodlnou variantu do New Yorku s přímým letem z Prahy a s rychlým přestupem v Římě zpět nabízí kombinace Delty a Alitalie, přičemž první let je prodáván jako codeshare s KLM. Jako příklad uvádíme odlet 26. května s návratem 3. června. Letenky jsou dostupné právě na sklonku května a června, rezervace je nutná do 19. února.

Tip na ubytování – pokud chcete mít výhled na Manhattan za rozumnou cenu, se snídání a v blízkosti metra, pak doporučujeme osvědčený hotel Howard Johnson.


[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)