New York – Brussel Airlines – 12 370 Kč
11.2.2013

New York – Brussel Airlines – 12 370 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se v nejbližších dnech do New Yorku a nevyužili jste tarifů Alitalie, Brussel Airlines nabízí zpáteční letenky z Prahy do Prahy s velmi pohodlnými přestupy za 12 370 Kč. Termínů na únor je spousty, jako příklad uvádíme odlet 14. února s návratem 21. února. Další termíny naleznete v tomto kalendáři letenek.

Ubytování v New Yorku není úplně low-cost, ovšem jednoznačně nejlepší poměr cena/výkon v blízkosti Manhattanu doporučujeme tento hotel včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)