New York – Alitalia – 8120 Kč
3.12.2012

New York – Alitalia – 8120 Kč

O této nabídce

Přestože už se toho mnoho lidí bálo, multicity akce Alitalie stále nemají konce. Aktuálně si můžete zaletět z Prahy do New Yorku s návratem do Benátek jen za 8120 Kč s termínech uvedených v tomto kalendáři (zatím je dostatek termínů na únor a březen).

Z Benátek potom není těžké se dostat buď a Air One nebo po přejezdu na druhé benátské letiště s Wizzairem

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)