New York – Alitalia – 7 288 Kč
22.1.2014

New York s Alitalií, odlet z Prahy

O této nabídce

!Jedná se o chybný tarif, nevolejte za žádných okolností aerolince!

Pro pokročilé cestovatele tu máme zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Toronta (YYZ) s návratem z New Yorku (NYC) do Tel Avivu (TLV) s tím, že můžete ukončit cestu už v Římě. Příkladem může být odlet 4. března s návratem 12. března – Rezervuj příkladové datum >>

Letenky rezervujte nejlevněji v našem vyhledávači letenek.

Let můžete přerušit v Římě, například díky nevolnosti. V tomto případě prosím cestujte raději s kabinovými zavazadly. Pokud byste si chtěli prohlédnout Tel Aviv, máte možnost letět poté zpět do Evropy s Wizzairem, který létá do Budapešti, Katowic či Varšavy okolo 1500 Kč s malým kabinovým zavazadlem.

  • Letenky jsou dostupné: do 31. 3. 2014
  • Prodej do: 31. ledna nebo do opravení chyby
  • Maximální délka pobytu: 1 měsíc

Další možné kombinace

8 262 Kč  Praha => Toronto/Boston => Tel Aviv 4. 3. – 12. 3. Rezervuj >>

8 473 Kč – Praha => New York => Tel Aviv 4. 3. – 12. 3. Rezervuj >>

10 526 Kč Praha => Los Angeles => Tel Aviv 4. 3. – 12. 3. Rezervuj >>

U možnosti Praha => New York => Tel Aviv si můžete  vybrat datum z kalendáře na Pelikánovi a rezervovat u nás levněji.🙂

 Ubytování v New Yorku

Absolutně nejlevněji na Manhattanu můžete bydlet v Chinatownu v jednom z těchto hotelů (ovšem kvalita je vykoupena nízkou cenou). Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Nigarské vodopády, Washington, Philadelphie, Boston…

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“];


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)