New York – Alitalia – 5 658 Kč
20.10.2012

New York – Alitalia – 5 658 Kč

O této nabídce

Alitalia nás zásobuje dalšími a dalšími zajímavými tarify pro cesty do USA. S promokódem PROMO, který je platný do 23. 10. můžete zakoupit zpáteční letenku z Prahy s návratem do Milána za 5 658 Kč. Letenku zakoupíte přímo na stránkách Alitalie v italské mutaci. Při vyhledávání zadejte Multitratta a vyhledejte lety v tomto pořadí – nejprve let z Prahy do Milána (náš příklad 18. 2.) dále z Milána do New Yorku (19. 2.) a z New Yorku do Milána (26. 2.). Jedinou nevýhodou je nutný nocleh na cestě tam v Miláně. Z Milána se dostanete zpět do Prahy Easyjetem nebo z vedlejšího milánského letiště Bergama s Wizzairem.

K levné letence doporučujeme tento hotel v dobrém poměru cena výkon nedaleko metra včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)