New York – Alitalia – 4 629 Kč
25.8.2012

New York – Alitalia – 4 629 Kč

O této nabídce

Alitalia nabízí chybný tarif z Ženevy do New Yorku s návratem z Filadelfie do Benátek. Letenku můžete rezervovat na stránce Alitalia, když zadáte Multiple leg. Jako příklad uvádíme datum 12. listopadu s návratem 19. listopadu. Na závěr rezervace nezapomeňte vložit do E-couponu kód WKND15UK, s kterým dosáhnete právě na cenu 148 liber za zpáteční letenku.

Letenku rovněž můžete rezervovat o něco dráž přes českého prodejce on-line na této stránce.

Pokud se chystáte do Miami, pak můžete využít rovněž tuto akci za 6 980 Kč s odletem ze Ženevy do Miami s návratem z Miami do Benátek. Příkladové datum 12. – 19. listopadu.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)