New York – Air Berlin – 9 521 Kč
24.12.2013

New York – Air Berlin – 9 521 Kč

O této nabídce

Air Berlin nabízí pouze na Štědrý den zpáteční letenky (přímý let) z Berlína do New Yorku za 9 521 Kč. Letenky jsou dostupné od 10. ledna do 28. února. Příkladem může být odlet 9. února z Berlína s návratem 17. února. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači letenek.

Na Pelikán.cz koupíte za – 9671 Kč

 Jak do Berlína

Do Berlína se dostanete autobusy Student Agency, Eurolines nebo pohodlněji vlakem s jízdenkou Včasná Evropa za cca 1000 Kč.
Ubytování v New Yorku

Absolutně nejlevněji na Manhattanu můžete bydlet v Chinatownu v jednom z těchto hotelů (ovšem kvalita je vykoupena nízkou cenou). Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Nigarské vodopády, Washington, Philadelphie, Boston…

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)