New York – Aerosvit – 12 783 Kč
21.3.2012

New York – Aerosvit – 12 783 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se o letních prázdninách do New Yorku, zajímavou možností by mohla být zpáteční letenka od Aerosvitu na 2. 7. – 16. 7. za 513 €. Letenku můžete v eurech rezervovat na této stránce, při rezervaci v korunách to vychází o 300 Kč dráž.

Ubytování vám můžeme doporučit v hotelovém řetězci Howard Johnson, který nabízí slušný poměr cen/výkon (32 €/os/noc včetně snídaně v Queensu, v blízkosti metra).

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)