New York a San Francisco z Vídně za 7 524 Kč
2.1.2019

New York a San Francisco z Vídně

7 524

O této nabídce

S příchodem nového roku tu máme hned první atraktivní akci na letenky do Spojených států amerických. Stojí za ní skandinávské aerolinky SAS a za skutečně parádní ceny je z Vídně dostupný New York – 7 524 Kč anebo San Francisco – 7 798 Kč. Hlavní lákadlem této akce je především odbavené zavazadlo obsažené již v základní ceně, tak se během balení rozhodně nemusíte omezovat. Na cestě vás vždy navíc čekají poměrně solidní přestupy v některé ze skandinávských metropolí (Kodaň, Oslo). Tak neváhej a začni plánovat výlety v kalendářních roce 2019 již nyní…

…terminů je k dispozici vcelku dostatek. Nejvíce si můžete vybírat během března, srpna a podzimních měsíců.

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 335 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se podívejte i tento čtyřhvězdový hotel na Manhattanu za 1 579 Kč/os./noc. Další nabídky v NY i Kalifornii hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

 

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 7 524 Kč

New York a San Francisco z Vídně za 7 524 Kč ​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)