New York a Los Angeles z Vídně od 7 996 Kč
29.6.2018

New York a Los Angeles z Vídně

7996

O této nabídce

Po krátké odmlce pokračujeme opět s akčními letenkami do Spojených států. I nyní seženete letenky za dobré ceny s odletem z Vídně, a to do New Yorku za 7 996 Kč a nebo do Los Angeles za 9 369 Kč. Dá se nakombinovat více termínů se společnostmi Delta arlines, KLM a Air France, ale nejlevněji vychází vždy ty, kde alespoň na jedné trase využijete lety Delta Airlines.

Ať už do USA plánujete jet za jakýmkoliv učelem (za kulturou, za památkami, za přírodou, za kamarády, za nákupy a nebo na nějakou společenskou akci,), tak vás tato akce určitě bude zajímat. V ceně sice není odbavené zavazadlo, ale proč se za tuto super cenu na pár dní neuskromnit a sbalit se jen do příručáku. Pokud to ale přeci jenom nedáte a nebo plánujete hodně nakupovat (a nemusí to být jen dárky :)), můžete si za 50 €/směr dokoupit odbavené zavazadlo.

Letenky například v termínu od 7. 9. – 15. 9. 2018 rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytování v New Yorku (i v Los Angeles) hledejte klasicky přes booking, případně použít hotelový srovnávač Trivago. V New Yorku můžeme doporučit hostel YMCA, nacházející se na Manhattanu. Velice zajímavé ubytování je hotel The Jane, který se také nachází na Manhattanu a nabízí pokoje vypadající jak kajuta. Zároveň doporučujeme zvážit vybrání ubytování na airbnb, zde se dají sehnat pěkné apartmány (klidně i v centru města) za poměrně slučné peníze. Každopádně počítejte s tím, že si trošku za ubytování v USA připlatíte.

Víza

Do USA budete potřebovat elektronickou autorizaci, tzv. ESTu. Stojí 14 USD a zařídit si ji můžete během několika minut online zde.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni se dostanete například s autobusovou společností Flixbus za 474 Kč za jednosměrnou jízdenku z Prahy. Další variantou, a pro někoho možná pohodlnější, je využít služeb ČD do centra Vídně a poté využít U-bahn za 4,10 €.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 7 996 Kč

New York a Los Angeles z Vídně od 7 996 Kč
Náhled letenky z Vídně do Los Angeles za 9 369 Kč

New York a Los Angeles z Vídně od 7 996 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)