New York a další na Vánoce
22.6.2018

New York a další na Vánoce

6762

O této nabídce

Tak to je paráda! Aerolinky z letecké aliance One World rozehrály na trasách z Frankfurtu nad Mohanem do USA opravdu zajímavou cenovou hru. Zpáteční letenky v „lightovém tarifu“ (jen s příručním zavazadlem) totiž pořídíte na celou řadu termínů od srpna až do března nadcházejícího roku za ceny okolo 7 tisíc Kč. Nejatraktivnějším termínem je přitom ten vánoční umožňující strávit za oceánem jak Štědrý den, tak oslavit příchod nového roku a vydat se zpět domů právě na Nový rok. Tak se vydejte na svátky třeba do New Yorku v termínu od 18. prosince do 1. ledna za 6 762 Kč >> REZERVUJ ZDE  a na zpáteční cestu si dokupte i zavazadlo odbavené za 50 €/ks, jelikož by byl hřích si na Vánoce neudělat radost v tamějších obchodních centrech…

Ubytování

Ať si vyberete východní či západní pobřeží Spojených států amerických, tak nejširší nabídky bydel všemožných cenových kategorií naleznete klasicky na Booking či využijte služeb srovnavače Trivago. V USA nebude od věci zabrousit i na stránky platformy AirBnB a zkusit ubytko u lokálů.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Určitě by byla škoda trčet po celou pobytu za oceánem na jednom místě. Ušetřete tak čas i náklady na dovolenou a půjčte si v Améru vlastní auťák! Na širokou nabídku dostupných možností se mrkněte do naší autopůjčovny.

Jak do Frankfurtu

Pokud do Hesenska vyrazíte v partě, tak bude nejekonomičtějším řešení cesty do Frankfurtu cesta vlastní károu. Jestliže však preferujete jiný dopravní prostředek, tak vám poslouží autokary společností RegioJet resp. Flixbusu. Ceny jednosměrných jízdenek začínají na 629,- Kč.

Náhled letenky z Frankfurtu do New Yorku za 6 762 Kč

Untitled7.PNG

7
Zapoj se do diskuze

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jirka Spolek - www.zaletsi.czANnaJirka Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jirka
Host
Jirka

Snažím se zajistit letenky z Frankfurtu do Los Angeles
nebo Las Vegas v období 8.2 – 24.2.2019 ,ale vyhledávač mi vždy řekne , že let je jíž obsazen.
4 os.
2 dospělí
2 mládežníci
Děkuji za pomoc

ANna
Host
ANna

Dobrý den, chci se zeptat, jaký je limit pro příruční zavazadla a jak se dá dokoupit zavazadlo do letadla, když v letence stojí 0ks zavazadel, nerada bych na letišti byla překvapena.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)