New York a Chicago – 6497 Kč
25.2.2015

New York a Chicago

O této nabídce

Pro pokročilé cestovatele tu máme výhodné zpáteční multicity letenky na východní pobřeží USA. Letenky s odletem z Osla (OSL) do New Yorku (JFK) s návratem ze Chicaga (ORD) do Berlína (TXL) pořídíte za 6497 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 8. března s návratem 16. března. Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervace: v tomto vyhledávači letenek (volte variantu Jiná a zadejte preferenci British Airways)
  • Zavazadla: 23kg k odbavení
  • Dostupnost: odlety do 23. března a potom od 1. listopadu do 16. prosince

[singlepic id=356 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v New Yorku

Levný a přitom slušný dvojlůžkový pokoj na Manhattanu v centru New Yorku se dá rezervovat už za 713 Kč/os./noc.

Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti. V tomto případě si můžete půjčit auto v New Yorku a vrátit ho zpět v Chicagu.

Jak se dostat do Osla a z Berlína

Do Osla na hlavní letiště Gardermoen se můžete dostat z Prahy nejlevněji s Norwegianem. Pokud to nemáte daleko na letiště do Katowic či Wroclavi, potom můžete využít Ryanair či Wizzair na letiště Oslo Torp či Oslo Rygge ovšem pozor, dále se odlétá ze zmíněného letiště Gardermoen a přejezd mezi letišti není zrovna nejlevnější záležitost.

Z Berlína se potom do Prahy dostanete jednoduše se SA, Eurolines, Fernbusem či vlakem.

Mezi New Yorkem a Chicagem

Pokud nepojedete mezi New Yorkem a Chicagem půjčeným autem a ani nechcete letět letadlem, můžete využít i Megabus, který vychází na 20 USD v jednom směru.


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)