New York v létě -12 369 Kč
18.2.2016

New York v létě

O této nabídce

Chystáte se v létě využít zajímavý Work & Travel program v USA? Či si chcete užít prázdniny u pobřeží Atlantiku? Turkish nabízí zpáteční letenky z Prahy (PRG) do New Yorku (JFK) s rychlými přestupy v Istanbulu (IST) za 12 369 Kč. V ceně navíc máte rovnou dvě zavazadla k odbavení! Termínů je poměrně dost, například s odletem 19. července s návratem 27. července. Rezervuj tento příklad >>

Work & Travel termín: například 1. 6. – 25. 9. – Rezervuj příklad >> 

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla k odbavení: 2x 23kg
  • Dostupnost: mezi 5. 1. – 31. 7. a dále od 19. 9. – 15. 12.
  • Ty samé podmínky platí i pro letenky do Washingtonu, např. 1. 6. – 25. 9. – Rezervuj >>

[/highlightbg]

Ubytování v NYC

V rámci tajné nabídky bookingu bychom si bookli hotel v samém centru do 15 minut pěšky od Times Square či Empire State Building. Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson), se kterým mám dobré zkušenosti.

Cestování po východním pobřeží USA

Nejlevnějším způsobem cestování je autobusem se společností Megabus, která prodává jízdenky prakticky do všech měst už od 1 $.

Druhou možností je půjčení auta v naší autopůjčovně, ve ketré naleznete nejvýhodnější nabídky většiny hlavních světových autopůjčoven.

New York v létě -12 369 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)