Nepál z Prahy za 9 237 Kč
16.8.2018

Nepál z Prahy

9237

O této nabídce

Včera jsme vás v tomto článku informovali o parádní promo akci letecké společnosti AirArabia. Ta od prosince letošního roku začne provozovat linku z emirátu Sharjah do Prahy a vám se tak naskytne možnost objevit i další destinace obsluhované touto společností. Zřejmě největší hodnotu z pohledu zapálených cestovatelů však mají jednoznačně letenky do Nepálu. Od poslední velmi pěkné akce do Káthmándú uplynul téměř rok, během něhož nebylo po akčních letenkách do této nádherné země ani vidu, ani slechu. Standardně se cena zpátečních letenek z Prahy pohybuje kolem 15 tisíc Kč. A právě kvůli tomu nemůže současná nabídka nechat klidným žádného milovníka překrásných přírodních scenérií nebo kohokoliv, na jehož bucket listu se Nepál nachází s #mustvist. Vždyť zpáteční letenky z Prahy do Káthmándú jsou nyní dostupné za fantastických 9 237 Kč! Vybírat si můžete z téměř neomezeného množství termínů od prosince do března, což sice není nejvhodnější doba k podnikání treků do Himálaje a zdolávání vysokohorských sedel, ale nudou trpět rozhodně nebudete. Navštívit se hodí třeba Lumbiní, známé to rodiště Siddhárthy Gautamy aka Buddhy. Vynechat byste neměli ani národní park Chitwan, kde na vás čeká hluboká džungle s množstvím divoké zvěře včetně nosorožců a slonů.

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Air Arabia
  • Zavazadla: 1 ks kabinového s limitem 10 kg (balíček odbavené zavazadlo á 20 kg + snack na palubě vyjde na směšných 250 Kč/směr)
  • Dostupnost: prosinec 2018 – březen 2019
  • Termíny: dostupné jsou téměř jakékoliv kombinace v rámci cestovního období

Ubytování

Za ubytko v Nepálu ranec rozhodně nenecháte. Přímo v Káthmándú zkuste tento pohodový tříhvězdový Eco hotel za 394 Kč/os./noc anebo dejte se ubytujte v hotelu The Doors za 227 Kč/os./noc. Další nabídku bydla v Káthmandú či ostatních nepálských střediscích hledejte na Hotels.com nebo klasickém Bookingu.

Víza

Na české občany se vztahuje při cestě do Nepálu vízová povinnost. Potřebné razítko do pasu si však jednoduše zajistíte ihned po příletu na letišti v Káthmándú. Jeho nejkratší varianta je na 15 dní a stojí 25 USD, 30-ti denní povolení k pobytu vyjde pak na 40 USD.

Náhled letenky z Prahy do Nepálu za 9 237 Kč

Nepál z Prahy za 9 237 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)