Nepál z Prahy v hlavní sezoně – 11355 Kč
13.12.2014

Nepál z Prahy v hlavní sezoně

O této nabídce

Levné letenky do Dubaje aktuálně znamenají, že se již v některých případech ekonomicky nevyplatí kupovat letenky do JV v rámci jedné letenky, ale naopak udělat 2 (příp. i více) různých rezervací. Příkladem toho mohou být lety do nepálského Káthmándú s odletem z Prahy za 11355 Kč.

Dostupné termíny:

Dostupných termínů je spousta od ledna do srpna 2015. V případě zájmu nám napište do komentářů a my Vám rádi nějaký najdeme. :). S ohledem na 2 různé letenky můžete cestou tam i zpátky strávit libovolně dlouhou dobu v Dubaji.

Příklad rezervace:

 

Nepál z Prahy v hlavní sezoně - 11355 KčNepál z Prahy v hlavní sezoně - 11355 Kč

Ubytování:

Ubytování v Nepálu je extrémně levné a hezký dvojlůžkový pokoj se snídaní zde seženete už za necelých 200 Kč na noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“c4fb4080″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Káthmándú, Nepal{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Honza

Ahoj, Shanim Nepal odlet 26.7 prilet 9.8. Dekuji moc.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Honzo,

28. 7. – 9. 8. Praha => Dubaj => Praha http://goo.gl/nXVQSt

29. 7. – 6. 8. Dubaj => Káthmándů => Dubaj http://goo.gl/FUmyrL

A jsme na cca 11 000 Kč/os. Bacha na přestupy, nech si tam alespoň 3 – 4h min na přestup v Dubaji, protože přestup bude negarantovaný.

Ahoj

Jirka

Jan

Dobrý den, já bych měl určitě zájem vyhledat nějaký levný let do Nepálu. Jsem učitel, takže kdykoliv od 1. 7. do 25. 8.
Díky, Honza

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Honzo,

škoda, že nepíšeš, na jak dlouho bys chtěl v Nepálu být. Budeme předpokládat tedy 3 týdny. Nejlevněji pak takto:

4. 7. – 26. 7. Praha => Dubaj => Praha http://goo.gl/XEHSHw
7. 7. – 25. 7. Dubaj => Káthmandú => Dubaj http://goo.gl/DgnF2F

Celkem tedy cca 11 000 Kč/os.

Jirka

Jan

Děkuju 🙂

Nikol

Dobrý den,
díky za info o téhle akci! Koukám správně, že je stále aktuální? Nemáte nějaké info o tom, jak je to s případným stornem letenek? Díky, mějte se:)

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Nikol, stále aktuální to je. Je to na 2 zpáteční letenky takže storno letenek je v tomhle případě k ničemu.

Jirka

Mirek

Dobrý den,
zajímá mě stejná věc jako Nikol, tedy jestli je možné letenky stornovat, příp. za jakých podmínek. Nejsem moc zkušený letec, mohl byste prosím ještě jednou rozvést jak to je? Je to úplně nemožné protože se jedná o dvě na sobě nezávislé letenky? Nebo by to bylo příliš drahé, příliš komplikované? Nebo jde o druh letenky bez storna?
Děkuji za upřesnění, je to pro mě důležitá informace.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Mirku,

jasně, rozpitváme, jak to se stornem u letenek bývá. 😉

U klasických i nízkonákladových letenek je 99 % letenek nerefundovatelných, čili letenku si koupíš a pokud jí chceš zrušit, nedostaneš nic nebo jenom „taxy“ zpět (řekněme že i z letenky, která stojí 10 000 Kč, dostaneš třeba 200 Kč a nebo nic).

Dále je třeba zmínit, že existují i plně refundovatelné letenky, nicméně refundovatelná letenka stojí třeba 10x nebo i 20x tolik než nerefundovatelná.

A jak je to v tomhle případě – tady využíváme tarif dvou aerolinek, které nejsou vůbec na sobě závislé, proto se dá docílit zajímavé ceny. Nicméně je třeba být opatrný, protože pokud ti jedna aerolinka změní čas nebo datum a nebude ti ten druhý let navazovat, máš smůlu a musíš si koupit novou letenku.

Letenky nejsou bohužel to samé jako lístky na autobus, ale spíš bych se na to díval jako na vstupenky do kina, které jsou na jméno, které nejde nikdy změnit. A buď ten lístek využiješ nebo ne.

Čili, shrnuto podtrženo, u tohoto tarifu jsou obě dvě letenky nerefundovatelné, čili pokud bys to chtěl stornovat, dostaneš minimum peněz zpět.

Je to takto ok?

Jirka

Mirek

Předpokládám že „minimum peněz zpět“ by byly nějaké ty 2 stovky…

Děkuju tedy za vyčerpávající odpověď 🙂

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Tak tak, dvě stovky jsou odpovídající. 🙂

Petr Gulán

Zdravím, rád bych tak v cca půlce března 14. tam a cca v půlce dubna 13. zpět, ale zpáteční letenky nacházím jen do konce března, je nějaká jiná možnost? díky

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Petře,

tady to je: 17. 3. – 10. 4. http://goo.gl/Kauczj
a ten další přískok: http://goo.gl/u4qfHS

Cena cca 11 000 Kč/os.

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)