Nepál v hlavní sezoně za 7 198 Kč
9.3.2017

Nepál v hlavní sezoně

O této nabídce

Pozor! Dříve avizovaná akce společnosti Flydubai je stále aktuální a nyní jsme z ní vydolovali i letenky z Bratislavy do Káthmándú v Nepálu za skvělou cenu 7 198 Kč. A to ještě dokonce v hlavní sezoně – tedy v měsících říjnu a listopadu, kdy bývá obloha bez mráčků a srdce všech milovníků horských štítů plesají nad naskýtajícími se panorámaty. Termínů je v systému aerolinky zatím dostatek a věříme, že si z nich vybere každý, kdo to s výletem do této nádherné země, která se rozprostírá pod himalájskými vrcholky na straně jedné a navazuje za indickou džungli na straně druhé, myslí vážně. Tak na nic nečekejte a kupte si letenky již nyní, ať se máte po zbytek roku na co těšit – vyhlášené treky kolem Mt. Everestu a Annapurny již čekají.

Abyste dosáhli požadované ceny, tak již nyní ani není třeba být členem programu OPEN, jako tomu bylo u akcí této společnosti, které proběhly éterem v uplynulých dnech resp. týdnech.

Za bonus pak můžete považovat možnost nastavit si delší stopover v Dubaji a během několika hodin si profrčet město. Víza nebudete potřebovat.

 • Rezervace:  přímo přes stránky dopravce FlyDubai
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo s váhovým limitem 20 kg
 • Dostupnost: podzim 2017
 • Termíny:
  • 20. – 30 10. za 6 989 Kč
  • 4. – 17. 11. za 6 989 Kč
  • 14. – 24. 11. za 6 989 Kč
  • 21. 11. – 1. 12. za 6 989 Kč
  • 28. 11. – 7. 12. za 6 989 Kč
    
 • Po započtení 3% manipulačního poplatku ve prospěch společnosti Flydubai vychází tyto nejlevnější letenky na 7 198 Kč

Ubytování

Po příletu do hlavního města Káthmándú bychom se jistě podívali například na tento velmi oblíbený hotel za 471 Kč/os./noc včetně snídaně. Další pěknou možností, kde po dlouhé cestě složit hlavu a odpočinout si před odjezdem do hor, je tento tříhvězdový grandhotel za 530 Kč/os./noc opět se snídaní započítanou v ceně ubytka. A pokud chcete celý výlet vzít více lowcostově, tak mrkněte na tento sympatický hotel za 231 Kč/os./noc – klasicky se snídaní.

A pamatujte, že i v Nepálu se při hledání ubytka můžete spolehnout na Booking a srovnavač Trivago.

Víza

Na české občany se vztahuje při cestě do Nepálu vízová povinnost. Potřebné razítko do pasu si však jednoduše zajistíte ihned po příletu na letišti v Káthmándú. Jeho nejkratší varianta je na 15 dní a stojí 25 USD, 30-ti denní povolení k pobytu vyjde pak na 40 USD.

Jak do Bratislavy

Nejjednodušší možnost transportu do Bratislavy nabízí dopravce Regiojet. Z Prahy denně vypravuje pravidělně 9 autobusových a 2 vlaková spojení, do nichž lze přistoupit i v Brně. Cesta trvá cca 4 hodiny a za spojení mezi dvěma hlavními městy zaplatíte 250 Kč/směr v případě busu, zatímco vlakem je to o stovku dražší – byť pohodlnější. Máte-li blíže Brno, pak Vás doprava z něj do Bratislavy vyjde na 180 Kč/směr bez rozdílu dopravního prostředku.

Pro přesun z centra Bratislavy na letiště M. R. Štefánika využijte autobusy městské hromadné dopravy č. 61, které Vás z Hlavní železniční stanice dovezou na letiště za 21 minut.

 

Náhled letenky z Bratislavy do Kathmandu za 7 198 Kč

Nepál v hlavní sezoně za 7 198 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)