Nepál v hlavní sezóně za 10977 Kč
6.8.2016

Nepál v hlavní sezóně

O této nabídce

Akce Thai Airways se kromě Nového Zélandu týká také letenek do Nepálu malé země ležící mezi Čínou a Indií v podhůří Himaláje. Ať již se chystáte vyrazit na trek kolem Annapurny, nebo byste jen nasávali místní kulturu v Káthmándú, v každém případě máte zaručen neopakovatelný zážitek.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Cestovní období: do 15.12.2016 a dále 28.12. – 30.4.2017
  • Maximální délka pobytu: 1 měsíc
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 30 kg
  • Příklady rezervací:
    • Mnichov – Káthmándú – 10977 Kč
    • Praha – Káthmándú – 13827 Kč

[/highlightbg]

Co dělat v Nepálu?

V Nepálu můžete doslova prochodit boty, neb trekových tras je zde více než dost. Během výšlapů či chcete-li expedic jistě budete obdivovat krásné přírodní scenérie se zasněženými skalními stěnami nebo je můžete směřovat do některého z 15 národních parků, kterými se Nepál pyšní. Další z Vašich cest by měla vést do Kathmandu Valley, které je zapsáno na seznam světového dědictví Unesco, taktéž byste neměli vynechat návštěvu budhistického chrámu Swayambhunath anebo Lumbiní, místo kde se narodil sám Sidhárta Gautama, dnes známý jako Buddha!

Počasí

Nejlepším období pro návštěvu Nepálu jsou měsíce říjen – listopad a dále březen – duben, kdy jsou poměrně teplé dny a po většinu času čistá obloha zajišťuje výbornou viditelnost okolních himalájských vrcholků. V září teprve končí několikaměsíční období dešťů, takže nejde o úplně hlavní sezónu a nepotkáte zde masy turistů jako později v říjnu či listopadu.

Ubytování

Zaslouženou postel po několikadenním treku bude nejlepší zarezervovat prostřednictvím Bookingu, případně můžete využít služeb srovnavače Trivago.

 

Nepál v hlavní sezóně za 10977 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)