Nepál – Káthmándú za 11 009 Kč
26.9.2017

Nepál - Káthmándú

11009

O této nabídce

K výletu do pravé divočiny svádí aktuální akce aerolinky Flydubai, která nabízí letenky z Prahy do Nepálu za 11 009 Kč. Do hlavního města Káthmándú s jedinečnou atmosférou se můžete vydat na jaře přístího kalendářního roku, a to včetně měsíců dubna a května, jež jsou označovány za druhou nejvhodnější dobu k návštěvě této nádherné země.

Nepál lze bez skrupulí označit za opravdu velmi rozmanitou zemi, neboť na severozápad i severovýchod od Káthmándú se rozprostírají jedny z nejvyšších vrcholků světa v pohoří Himaláj. Mj. Annapurna a nejvyšší hora Mount Everest, kolem nichž můžete směle absolvovat jedny z nejhezčích treků v celém Nepálu. Zatímco jižním směrem k indické hranici na návštěvníky čeká hluboká džungle s množstvím divokých zvířat. Za zmínku stojí třebas Národní park Chitwan, kde na Vás čekají nosorožci, sloni atd. Vynechat byste neměli ani Lumbiní, kde se narodil Siddhártha Gautama, známý jako Buddha!

Nutno podotknout, že Flydubai již na svých letech nenabízí občerstvení zdarma. Takže Vám nezbude než si zaplatit teplé jídlo za ca 200 Kč anebo si do příručáku nacpat řízky, tousty a paštiky..

Cestou lze i naplánovat stopover v Dubaji, kterou během několika hodin pošvištíte a omrknete zdejší luxus. Popřípadě dáte před cestou do Prahy koupačku v Perském zálivu.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Flydubai
  • Zavazadla:  1 ks odbaveného zavazadla  s limitem 20 kg a 1ks klasického příručáku s limitem 7 kg
  • Dostupnost: jaro 2018
  • Termíny:
  • Tip: uvedené ceny platí pro členy pro členy věrnostního programu OPEN, kam se můžete bezplatně reguistrovat na této stránce

Ubytování

Nejširší nabídku ubytování v Káthmándú či Pokhaře naleznete klasicky na Bookingu nebo zkuste použít srovnavač služeb Trivago. Přímo v hlavním městě rovnou hledejte v dobře situované turistické čtvrti Thamel, kde naleznete veškerou vybavenost, přičemž ceny jsou opravdu nevysoké.

Pokud se vydáte na nějaký trek, tak si střechu nad hlavou v pohodě zajistíte po příchodu do vesnice, kudy daná trasa vede. Za jednoduchý pokoj a studenou sprchu obvykle nezaplatíte vůbec nic, musíte však svému hostiteli slíbit, že zde budete večeřet a následující den i posnídáte.

Víza

Na české občany se vztahuje při cestě do Nepálu vízová povinnost. Potřebné razítko do pasu si však jednoduše zajistíte ihned po příletu na letišti v Káthmándú. Jeho nejkratší varianta je na 15 dní a stojí 25 USD, 30-ti denní povolení k pobytu vyjde pak na 40 USD.

Náhled letenky z Prahy do Káthmándú za 10 688 Kč + 3% poplatek = 11 009 Kč

Nepál - Káthmándú za 11 009 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)