Nepál – Káthmandú z Prahy za 12 484 Kč
27.11.2019

Nepál – Káthmandú z Prahy

12 484

O této nabídce

Každý člověk už někdy v životě slyšel o Himalájích, ale ne každý však za sebe může říct, že tam vlastní nohou vkročil. Využijte výhodně naceněných letenek aerolinky Air Arabia a zaleťte si z Prahy do Nepálu a kromě pěších túr v kopcovitých terénech navštivte safari v náordním parku Chitwan, kde můžete například osobně potkat slona či nosorožce. V rámci nejlevnějšího tarifu není bohužel v ceně odbavené zavazadlo ani jídlo na palubě. Tyto dva nedostatky lze nicméně jednoduše napravit upgradem, který stojí zhruba 300 Kč / os. / směr. Rezervujte letenku Nepál – Káthmandú z Prahy např. 5. – 16. 3. za 12 484 Kč.

Nepál se nachází v jižní Asii v pevném sevření Indie a Číny. Jeho severní hranici s autonomní oblastí Tibetu tvoří majestátní pohoří Himaláje s nejvyšší horou světa Mount Everestem. Celkem se na území Nepálu nachází hned 8 ze 14 osmitisícovek, což z něj činí velmi oblíbenou destinaci pro milovníky hor i horolezce. Zdejší krajina je velmi rozmanitá a jednotlivé horské hřebeny jsou odděleny hlubokými údolí, jimiž se postupně klikatí jedny z nejhezčích treků, jež učarují naprosto každého. Jižní část země pokrývají močálovité nížiny zvané teraje, které jsou částečně porostlé tropickou džunglí. V ní potkáte například i nosorožce či slona – ideálně v Národním parku Chitwan. Nezapomeňte ani na rodiště prince Siddhárthy Gautamy neboli Buddhy v Lumbiní, jež je dnes jedním z nejvýznamnějších buddhistických poutních míst.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: v základním tarifu 1 klasické kabinové zavazadlo (1 odbavené za příplatek cca 300 Kč / os. / směr)
 • Dostupnost: únor – duben 2020
 • Termíny:
  • 8. – 19. 2. za 12 484 Kč
  • 23. – 4. 3. za 12 484 Kč
  • 5. – 16. 3. za 12 484 Kč
  • 17. – 26. 3. za 13 874 Kč
  • 28. 3. – 13. 4. za 15 844 Kč

Ubytování

Po příletu do Káthmandú bychom se ubytovali v pěkné tříhvězdě Amaryllis za 341 Kč / os. / noc nebo v hezkém Taleju Botique Hotelu za 556 Kč / os. / noc se snídaní v ceně.

Víza

Na české občany se vztahuje při cestě do Nepálu vízová povinnost. Potřebné razítko do pasu si však jednoduše zajistíte ihned po příletu na letišti v Káthmándú. Jeho nejkratší varianta je na 15 dní a stojí 25 USD, 30-ti denní povolení k pobytu vyjde pak na 40 USD.

Náhled letenky Nepál – Káthmandú z Prahy za 12 484 Kč

Nepál – Káthmandú z Prahy za 12 484 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)