Nepál, Indie, Indonésie, Srí Lanka, Thajsko a další od 8 403 Kč
7.9.2018

Nepál, Indie, Indonésie, Srí Lanka, Thajsko a další

8403

O této nabídce

Tak to je jízda. Z dílny ománských aerolinek vyplavalo kromě včerejší akce z Paříže na Maledivy (tento článek) i mnoho dalších velmi zajímavých letenek. Vesměs se jedná o open-jaw letenky, které si můžete nakombinovat dle své vlastní libosti a cestovatelských záměrů. Každého jistě potěší, že odlety jsou vždy z Prahy, zatímco návraty do německých měst – buď do Frankfurtu anebo příjemnějšího Mnichova (ve většině případů). Mezi nejzajímavější úlovky jistě patří letenky do Nepálu, které pořídíte během druhého nejvhodnějšího období k návštěvě, tedy jarních měsíců, za parádních 9 313 Kč. A dostupných je skutečně mnoho dalších destinací v jihovýchodní Asie od thajského Bangkoku po indonézskou Jakartu, ale i na indickém subkontinentu a chybět nesmí tradiční a oblíbená Srí Lanka. Fantazii se skutečně mezi nekladou, a tak si třeba naplánujte výlet z Prahy do Kualy a návratem z Bangkoku do Mnichova za parádních 8 740 Kč>> REZERVUJ ZDE anebo využijte lákavé možnosti zastavit se na pár dní v Ománu. Při naplánování stopoveru vzroste celková cena letenky jen drobně a vy tak můžete objevit krásy tohoto sultanátu, kam normálně stojí letenky kolem 8 tisíc Kč, na jeden zátah s další destinací. To je již taková třešnička na pomyslném dortu v rámci této akce. Tak na nic nečekejte a začněte „mlsat“.

Jestliže se vám nedaří poskládat výlet dle vlastních preferencí, tak si napište do komentářů o termíny a my se na to mrkneme!

Edit: Aerolinka omezila splatnost letenek do konce dne, kdy proběhla rezervace. Plaťte proto letenky kartou, zamezíte tak jejich případnému zrušení.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 15 kg + klasický příručák
 • Dostupnost: září 2018 – květen 2019
 • Upozornění: u letu Praha – Mnichov vždy vyberte let Lufthansy – číslo letu začíná „LH“. Rezervace, kde je let do Mnichova vystaven pod Oman Air – číslo letu „WY 5093“, jsou aerolinkou rušeny. Cena letenky je v obou případech stejná / téměř stejná.
 • Příkladové termíny a destinace:​​​​​​​
 • Tip: Jednoduše si k naplánujte i několikadenní zastávku v Ománu. K vyhledávání letenek použijte funkci „Kombinace „. Stopover vás vyjde jen o pár stovek navíc, jde vložit do kterékoliv letenky a určitě za to stojí!
  • ​​​​​​​Praha – Muscat a Muscat – Colombo a Colombo – Mnichov
  • ​​​​​​​Praha – Muscat a Muscat – Bangkok a Bangkok – Mnichov
  • Praha – Muscat a Muscat – Káthmándú a Dillí – Mnichov

Ubytování

Ať již vaše cesty povedou kamkoliv, tak se při hledání pěkného bydla můžete spolehnout na osvědčený Hotels.com či klasický Booking. V jihovýchodní Asii bude dobrým pomocníkem i Agoda.

Víza

Z výše uvedených destinací budete potřebovat víza k návštěvě Nepálu, Indie a Srí Lanky. V případě Nepálu si potřebné razítko do pasu jednoduše zajistíte ihned po příletu na letišti v Káthmándú. Jeho nejkratší varianta je na 15 dní a stojí 25 USD, 30-ti denní povolení k pobytu vyjde pak na 40 USD. Jestliže se vydáte na Srí Lanku, tak budete potřebovat elektronickou registraci, kterou si obstaráte ještě před odjezdem na této stránce. Poplatek při zařízení online je 35 USD, zatímco když celou agendu necháte až na příletové letiště, zaplatíte za víza 40 USD. A v případě Indie jsou podmínky částečně podobné těm srílanským. Opět bude nezbytné zařízení elektronické registrace Tu získáte na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali.

Pokud si naplánujete i stopover v Ománu, tak i zde budete potřebovat vízum. To pro krátkodobý pobyt do 10 dní pořídí nyní občané České republiky za 5 OMR (cca 288 Kč). Zažádat o víza musíte online na této stránce.  Pokud byste měli v plánu zůstat v Ománu více než 10 dní, bude potřeba vybrat variantu měsíčního povolení k pobytu, která vás vyjde na čtyřnásobnou cenu – tj. 20 OMR.

Náhled letenky z Prahy do Kualy a návratem z Bangkoku do Mnichova za 8 757 Kč

Nepál, Indie, Indonésie, Srí Lanka, Thajsko a další od 8 403 Kč

Náhled letenky z Prahy do Ománu a na Srí Lanku s návratem do Mnichova za 9 817 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
45 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)