Nepál během celého roku z Prahy za 12 997 Kč
7.1.2019

Nepál během celého roku z Prahy

12 997 Kč

O této nabídce

Chystáte se během letošního roku na výlet do Nepálu? Tak to by vás měla rozhodně zaujmout aktuální akce Turkish Airlines na letenky z Prahy do Káthmándú. Ty totiž pořídíte za velmi slušnou cenu 12 997 Kč, přičemž termíny jsou dostupné téměř po celý kalendářní rok s výjimkou letních prázdnin (včetně nejpopulárnějších období pro horské treky – března a září s říjnem). U tureckých aerolinií je pak samozřejmostí odbavené zavazadlo.

Milovníci hor se po příletu do hlavního města a zařízení nutných povolení se okamžitě vydají do severní části země, kde se podél celé hranice s autonomní oblastí Tibetu táhne majestátní pohoří Himálaje. Je pouze na vás, který trek si vyberete, ale jedno je jisté – chybu neuděláte v žádném případě. V Nepálu však můžete vyrazit i na safari do národního parku Chitwan, kde v močálovitých nížinách a tropické džungli potkáte slona či nosorožce.

Ubytování

Po příletu do Káthmándú zde alespoň jednu noc určitě zůstaňte, abyste si stihli oběhat všechny úřady a získat potřebná povolení pro plánované treky anebo za účelem prozkoumání zákoutí zdejších uliček či návštěvy buddhistických chrámů. Ideálním místem pro hledání bydla je Booking či Hotels.com, kde se zaměříte na oblíbenou turistickou čtvrť Thamel. My bychom si zde vybrali tento pěkný tříhvězdový hotel se skvělým hodnocením za 458 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento hezký boutique hotel za 318 Kč/os./noc – opět se snídaní v ceně.

Náhled letenky z Prahy do Káthmándú za 12 997 Kč

Nepál během celého roku z Prahy za 12 997 Kč
​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)