Nejen Viktoriiny vodopády z Vídně za 14 138 Kč
28.2.2017

Nejen Viktoriiny vodopády z Vídně

O této nabídce

Etiopské aerolinky přicházejí se skvělou nabídkou v jejímž rámci se přímo nabízí udělat si jarní resp. letní výlet do Afriky nebo na přilehlé ostrovy. Z vídeňského letiště Schwechat se na jejich křídlech nechte zanést až k Viktoriiným vodopádům na řece Zambezi za skvělých 14 138 Kč. A taková cena tu dlouho nebyla!  Jedny z největších vodopádů na světě leží v blízkosti hraničního trojmezí mezi Zimbabwe – kam přiletíte. Zambií a Botswanou, což přímo vybízí i k návštěvě některého z nich. Třeba vyhlášených rezervací v oblasti delty řeky Okavango.

Anebo si cestu nakombinujte se zpátečním odletem z Johannesburgu již za 13 763 Kč.

Kromě jižní části kontinentu se ze stejné akce dá vytěžit i dovolená u oceánu na Madagaskaru s úžasnou endemickou faunou i flórou nebo v plážovém ráji na Seychelách.

Ubytování

Prakticky v blízkosti samotných Viktoriiných vodopádů se můžete zkusit ubytovat v tomto sympatickém hotelu za 751 Kč/os./noc.

V hlavním madagaskarském městě Antananarivu bychom pak doporučovali ozkoušet  toto pěkné ubytování za 568 Kč/os./noc včetně snídaně nebo se podívejte na nabídku tohoto oblíbeného hostelu za 243 Kč/os./noc.

A pokud využijte této akce k dovolené na Seychelách, pak složte hlavu v těchto hezkých apartmánech za 1 068 Kč/os./noc

Další nabídku ubytovacích kapacit ve všech zmíněnných destinacích naleznete na stránkách klasického Bookingu nebo použijte srovanavač služeb Trivago.

 

Víza

Vízum do Zimbabwe obdržíte jednoduše po příletu na letiště Victoria Falls a zaplatíte za něj 30 USD. Pokud Váš cestovní itinerář bude zahrnovat ještě výlet do okolních zemí, pak si rovnou zažádejte o vícevstupové vízum za 45 USD.

Víza v případě ostrovních destinací Madagasakru a Seychel nejsou potřeba, takže Vám pro cestu vystačí platný cestovní pas, do nějž získáte po příletu na letiště potřebná razítka.

Jak do Vídně

Nejsnažší cesta do Vídně je jak z Prahy, tak z Brna s autobusovými společnostmi RegioJet nebo FlixbusŽluté autobusy provuzují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy stojí 380 Kč, zatímco z Brna pak 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

Náhle letenky z Vídně do Victoria Falls s návratem z Johannesburgu za 13 763 Kč

Nejen Viktoriiny vodopády z Vídně za 14 138 Kč


Náhled letenky z Vídně do Victoria Falls za 14 138 Kč

Nejen Viktoriiny vodopády z Vídně za 14 138 Kč

 


Náhled letenky z Vídně na Seychely za 14 138 Kč

Nejen Viktoriiny vodopády z Vídně za 14 138 Kč

 


Náhled letenky z Vídně do Antananariva za 15 122 Kč
Nejen Viktoriiny vodopády z Vídně za 14 138 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)