Neapol z Prahy na prodloužený víkend za 718 Kč
2.11.2017

Neapol z Prahy na prodloužený víkend z

718

O této nabídce

Vydejte se během zimních měsíců na prodloužený víkend na samotný jih Itálie do historické Neapole. Zpáteční letenky z Prahy nyní zakoupíte u maďarského lowcostovho dopravce Wizzairu za super cenu 718 Kč. Přičemž k dispozici je hned několik dalších termínů za méně než tisícovku. Tak si sbalte batůžek a vydejte se poznávat tamější historické i architektonické památky, díky nimž bylo centrum města zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Další den vyrazte vstříc známému stratovulkánu Vesuv a navštivte i starověké město Pompeje ležící na jeho úpatí.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla:  1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 23 cm
 • Dostupnost: prosinec 2017 a leden 2018
 • Termíny:
  • 9. – 12. 12. za 788 Kč
  • 13. – 16. 1. za 988 Kč
  • 20.  -23. 1. za 788 Kč
  • 27. – 30. 1. za 718 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

My bychom si pro nocleh vybrali tento pěkný apartmán v centru města za 732 Kč/os./noc. Další hezkou možností, kde nalézt příjemné zázemí bude tento bed & breakfast za 809 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Jestliže byste rádi omrkli i jiná zákoutí Kampánie než je samotná Neapol, tak si určitě půjčte vlastní auťák. Byť to bude třeba jen na jeden den, ušetří to dost času. Širokou nabídku možností najdete třeba v naší autopůjčovně.

 

Počasí

Neapol leží na jihu Apeninského poloostrova na pobřeží Tyrhénského moře, tudíž počasí bude daleko příjemnější než tou dobou u nás v České republice. Na druhou stranu teplota vody Vás již ke koupačce spíše lákat nebude, jelikož její lednové průměry se pohybují kolem 15 °C. Podobných maximálních teplot dosahuje i okolní vzduch přes den.


Náhled letenky z Prahy do Neapole za 718 Kč

Neapol z Prahy na prodloužený víkend za 718 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)