Neapol – Wizzair – 681 Kč
27.5.2013

Neapol – Wizzair – 681 Kč

O této nabídce

Wizzair nabízí za velmi pěknou cenu  vycestování do Neapole. Zpáteční lety jsou situovány z Katovic. Za nejvýhodnější cenu, která je aktuálně v nabíce Wizzairu si můžete zaletět v termínu 4.-11. června za 108 PLN (681 Kč) pokud jste členy Wizz Discount Clubu.

Příkladové termíny do 1 000 Kč:

1.-8.6., 11.-18.6.

Ubytování:

Ubytování lze pořídit v tomto hotelu** za 432 Kč/os/noc, který se nachází v živém historickém centru, ale musíte si pospíšit, protože již zbývá pouze několik volných rezervací.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Katowice{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)