Neapol – Wizzair – 1 942 Kč
7.4.2013

Neapol – Wizzair – 1 942 Kč

O této nabídce

O letních prázdninách nabízí Wizzair zpáteční přímé letenky z Prahy do Neapole za 1 942 Kč. Příkladem může být termín 5. 7. s návratem 12. 7. Na tuto cenu dosáhnete, pokud pocestujete s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm s maximální hmotností 10 kg a jste zároveň členy Discount klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte za letenku o 216 Kč více.

Pokud vaší destinací bude právě Neapol, doporučujeme ověřený hotel, další informace o letišti naleznete v naší rubrice letiště – Neapol.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Neapol{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)