Napříč Balkánem z Bratislavy za 530 Kč
26.4.2017

Napříč Balkánem z Bratislavy

O této nabídce

Naplánujte si na léto pěkný trip napříč Balkánem. Z Bratislavy se zaletíte do severobosenské Tuzly a o několik dní později se budete vracet ze makedonského Skopje opět do slovenské metropole. Celou kombinaci uskutečníme díky velmi vstřícně naceněným letenkám od maďarské nízkonákladové společnosti Wizzair a vyjdou vás na 530 Kč (téměř shodná cena platí i pro nečleny WDC). V nabídce je mnoho termínů v měsících červnu a červenci, takže celý trip hravě zvládnete i s příručním báglem. 🙂

Dostatečný časový fond Vám nabídzí široké možnosti, jak si celý výlet poskládat a která místa během cesty po Balkáně navštívit. Z našeho pohledu se jeví dobře vyrazit z Tuzly na jih Sarajeva a následně Mostaru. Poté přejet na pobřeží do Černé hory a vykoupat se v Jaderském moři. Pokračovat kolem Skadarského jezera do severní Albánie, odkud je to Skopje již kousek.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: květen, červen a červenec 2017
 • Termíny:
  • 26. 5. – 9. 6. za 530 Kč
  • 19. – 30. 6. za 530 Kč
  • 28. 6. – 7. 7. za 530 Kč
  • 3. – 14. 7. za 530 Kč
  • 12. – 23. 7. za 530 Kč
  • 17. – 26. 7. za 530 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si připlatí v řádu desetikorun + kupujte jako dvě jednosměrné letenky

Ubytování

I na Balkáně naleznete nejširší nabídku bydla pěne pohromadě na Bookingu. Využít lze jistě i služeb srovnavače Trivago. Na vzestupu je taktéž AirBnB nabízející ubytování na soukromé bázi u místních obyvatel. V obecné rovině lze říci, že ceny za střechu nad hlavou jsou velmi příjemné.

Jak do Bratislavy

Nejjednodušší možnost transportu do Bratislavy nabízí dopravce Regiojet. Z Prahy denně vypravuje pravidělně 9 autobusových a 2 vlaková spojení, do nichž lze přistoupit i v Brně. Cesta trvá cca 4 hodiny a za spojení mezi dvěma hlavními městy zaplatíte 250 Kč/směr v případě busu, zatímco vlakem je to o stovku dražší – byť pohodlnější. Máte-li blíže Brno, pak Vás doprava z něj do Bratislavy vyjde na 180 Kč/směr bez rozdílu dopravního prostředku.

Mějte však na mysli, že odlet do Bosny je již krátce před osmou hodinou ranní. V případě, že k dopravě na letiště nevyužijete auťáku, bude nejlepší jet již o den dříve a noc strávit v lepším případě na hotelu nebo někde po kamarádech. V horším se pak zvládně i na letišti. Pokud budete nocovat až na letištní hale, tak jeďte až večerním spojem a pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.

Náhled letenek z Bratislavy do Tuzly za 9,99 €

Napříč Balkánem z Bratislavy za 530 Kč

Náhled letenky ze Skopje do Bratislavy za 599 MKD

Napříč Balkánem z Bratislavy za 530 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)