Nantes – Francie – Volotea – 1 586 Kč
3.8.2013

Nantes – Francie – Volotea – 1 586 Kč

O této nabídce

Nízkonákladový dopravce Volotea nabízí výhodné lety do Francie, konkrétně do její západní části; Nantes. Jedná se o zpáteční letenky z Prahy za 60 EUR, které jsou dostupné ve velmi omezených termínech od září do listopadu, přičemž max. délka pobytu není omezena. Jako příklad uvádíme termín 3.-7. září. Rezervaci provedete přímo na stránkách dopravce.

Termíny:

Září:

Odlety: 3, 12
Návraty: 3, 7, 15, 29

Říjen:

Odlety: 22, 31
Návraty: 6, 13

Listopad:

Návraty: 3

Ubytování:

Pořídíte v příkladovém termínu 3.-7. září např. v této rezidenci za 466 Kč/os/noc, která má velmi dobré hodnocení (8/10).

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nantes{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)