Nantes – Francie – Volotea – 1 583 Kč
19.7.2013

Nantes – Francie – Volotea – 1 583 Kč

O této nabídce

Nízkonákladový dopravce Volotea nabízí výhodné lety do Francie, konkrétně do její západní části; Nantes. Jedná se o zpáteční letenky z Prahy za 60 EUR, které jsou dostupné v omezených termínech v říjnu a listopadu, přičemž max. délka pobytu není omezena. Jako příklad uvádíme termín 20.-27. října.  Rezervaci provedete přímo na stránkách dopravce.

Termíny:

Říjen:

Odlety: 10, 17, 20, 22, 29
Návraty: 6, 13, 20, 22, 27

Listopad:

Návraty: 3

Ubytování:

V příkladovém termínu 20.-27. října ubytování pořídíte např. v tomto kvalitním aparthotelu za 519 Kč/os/noc, který má velmi dobré hodnocení na bookingu (8,3/10).

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nantes{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)