Namibie z Vídně
10.12.2019

Namibie z Vídně

12 951

O této nabídce

Za velmi pěknou cenovku si nyní můžete zaletět z Vídně na jih Afriky, do překrásné Namibie. Letenky v průběhu první půlky příštího roku do Windhoeku seženete za 12 951 Kč.  V ceně je klasické příruční zavazadlo, ale zas velkou výhodou je pohodlí a servis aerolinky KLM.

Pro našince je Namibie těžko představitelná země. Vždyť na území desetkrát větším než ČR žije pětkrát méně obyvatelstva. Mimo město s větší pravděpodobností potkáte antilopu než lidskou duši. Ani turistů tu není mnoho. Takže jestli chcete klidnou dovolenou plnou divokých zvířat, hor a pouští, tak Namibie je pro vás ideální destinace.

 

Super termín vychází například od 18. 2. – 4. 3. Tento termín rezervujte u nás ve vyhledávači  >>

  • Rezervujte: přímo u nás v kalendáři 
  • Zavazadla: klasické kabinové zavazadlo
  • Dostupnost: leden – červen 2020
  • Termíny:

Ubytování

V centru Windhoeku bychom se určitě mrkli na tento pěkný tříhvězdový guethouse za 581 Kč/os./noc včetně snídaně anebo na tento pohodový baťůžkářský guesthouse opět se snídaní v ceně za 524 Kč/os./noc. Další nabídku bydla nejenom v hlavním městě Namibie tradičně hledejte na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Jedinou kaňkou na plánování cesty do Namibie jsou víza, která občané České republiky pro vstup do země potřebují. Požádat o něj můžete na zastupitelském úřadě Namibie v Berlíně. Poplatek za něj činí 80 €. Další informace o tom, co vše budete pro jejich získání potřebovat naleznete na stránkách konzulátu.

Cestou máte ještě technické přestání v Angole. Pokud ale nebudete vycházet z tranzitního prostoru, tak víza nejsou potřeba.

Autopůjčovna

Bez káry to v Namibie téměř nepůjde. Rozhodně Vám vlastní auťák ušetří spoustu času, ale především se s ním jednoduše dostanete i do národních parků. V této zemi je prostě osobní automobil nutností. Proto doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny, kde jsou srovnané nabídky velkých světových hráčů. Předem zapůjčený auťák na Vás může čekat po příletu již přímo na letišti

Náhled letenky z Vídně do Namibie za 12 951 Kč

Namibie z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)