Namibie z Prahy za 11 292 Kč
14.3.2019

Namibie z Prahy

11 292

O této nabídce

Levné letenky ze střední Evropy do Namibie můžeme určitě označit za poměrně nedostatkové zboží, které se na pultech leteckých společností objevuje jen jednou za čas. Německý dopravce Condor právě jednu takovou podpultovku právě naskladnil a nabízí zpáteční letenky z Prahy do Windhoeku za velmi pěknou cenu 11 292 Kč. Jedná se o termíny v poměrně vhodném období, na poznávání jihozápadní části černého kontinentu, od května do července, kdy již nebudou panovat tak vysoké teploty a začínající období sucha slibuje zajímavou podívanou v národních parcích. Zavazadlová politika je vlídná a tarif obsahuje i odbavený bágl. Tak se nerozmýšlejte dlouho neb se jedná o ideální příležitost k výletu do Afriky i pro „začínající Emily Holuby“.

Namibie je jednou z nejúchvatnějších afrických zemí, kde se budete cítit na africké poměry velmi komfortně, neboť je země velmi bezpečná í díky fungujícímu demokratickému systému. V této bývalé německé kolonii se snoubí nádherná příroda především s nádhernou přírodou,  s níž v naprosté harmonii žijí i místní kmeny. Za návštěvu rozhodně stojí zdejší národní parky, ať se jedná o Etošu s  z pestrou paletou zvířectva na severu země nebo Namib s písečnými dunami táhnoucí se podél západního pobřeží Atlantického oceánu. Vzhledem k jeho teplotě se však spíše než koupačka nabízí pozorování tučňáků a zastávka v dalším národním parku – Skeletonu Coast Parku, kde se to doslova hemží lodními vraky na pobřeží. Zkrátka Namibie učaruje rozhodně každému cestovateli a hluboce se zapíše do jeho vzpomínek.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + příručák á 6 kg
 • Dostupnost: květen – červenec 2019
 • Termíny:
  • 7. – 22. 5. za 11 292 Kč
  • 14. 5. – 5. 6. za 11 292 Kč
  • 11. – 26. 6. za 11 292 Kč
  • 11. 6. – 3. 7. za 11 292 Kč
  • 18. 6. – 3. 7. za 11 292 Kč

Ubytování

Přímo ve Windhoeku se můžete ubytovat v tomto pěkném tříhvězdovém hotelu za 664 Kč/os./noc anebo využijte této oblíbené travel lodge na jižním okraji města za 685 Kč/os./noc. Pokud bude hlavním kritériem vašeho výběru především cena, pak zvolte tento skromný guesthouse za 461 Kč/os./noc. Další nabídku bydla nejenom v hlavním městě, ale především v okolí národních parků naleznete tradičně na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Jedinou kaňkou na plánování cesty do Namibie jsou víza, která občané České republiky pro vstup do země potřebují. Požádat o něj můžete na zastupitelském úřadě Namibie v Berlíně. Poplatek za něj činí 80 €. Další informace o tom, co vše budete pro jejich získání potřebovat naleznete na stránkách konzulátu.

Autopůjčovna

Bez káry to v Namibie téměř nepůjde. Rozhodně Vám vlastní auťák ušetří spoustu času, ale především se s ním jednoduše dostanete i do národních parků. V této zemi je prostě osobní automobil nutností. Proto doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny, kde jsou srovnané nabídky velkých světových hráčů. Předem zapůjčený auťák na Vás může čekat po příletu již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Windhoeku za 11 292 Kč

Namibie z Prahy za 11 292 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)