Namibie z Prahy za 10 296 Kč
23.4.2019

Namibie z Prahy

10 296

O této nabídce

Atraktivních letenek na jihoafrické Namibie nebývá dvakrát mnoho. Proto nebude od věci upozornit na stále dostupné zpáteční letenky z Prahy do Windhoeku s německý Condorem, jejichž ceny začínají na velmi pěkných 10 296 Kč v případě termínu na přelomu května a června. Za lehce vyšší ceny jsou dostupné i další termíny v poměrně vhodném období, na poznávání jihozápadní části černého kontinentu, od května do července, kdy již nebudou panovat tak vysoké teploty a začínající období sucha slibuje zajímavou podívanou v národních parcích. Příjemnou informací je i zavazadlová politika dopravce a tarif obsahující i odbavený bágl.

Namibie je jednou z nejúchvatnějších afrických zemí, kde se budete cítit na africké poměry velmi komfortně, neboť je země velmi bezpečná í díky fungujícímu demokratickému systému. V této bývalé německé kolonii se snoubí nádherná příroda především s nádhernou přírodou,  s níž v naprosté harmonii žijí i místní kmeny. Za návštěvu rozhodně stojí zdejší národní parky, ať se jedná o Etošu s  z pestrou paletou zvířectva na severu země nebo Namib s písečnými dunami táhnoucí se podél západního pobřeží Atlantického oceánu. Vzhledem k jeho teplotě se však spíše než koupačka nabízí pozorování tučňáků a zastávka v dalším národním parku – Skeletonu Coast Parku, kde se to doslova hemží lodními vraky na pobřeží. Zkrátka Namibie učaruje rozhodně každému cestovateli a hluboce se zapíše do jeho vzpomínek.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + příručák á 6 kg
 • Dostupnost: květen – červenec 2019
 • Termíny:
  • 7. – 22. 5. za 10 811 Kč
  • 21. 5. – 5. 6. za 10 296 Kč
  • 28. 5. – 12. 6. za 11 841 Kč
  • 18. 6. – 3. 7. za 11 583 Kč

Ubytování

V centru Windhoeku bychom se určitě mrkli na tento pěkný tříhvězdový guethouse za 581 Kč/os./noc včetně snídaně anebo na tento pohodový baťůžkářský guesthouse opět se snídaní v ceně za 524 Kč/os./noc. Další nabídku bydla nejenom v hlavním městě Namibie tradičně hledejte na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Jedinou kaňkou na plánování cesty do Namibie jsou víza, která občané České republiky pro vstup do země potřebují. O ta však můžete nově požádat i na zastupitelském úřadě v Praze. Poplatek za vízum činí 80 € a doba vyřízení bývá zpravidla cca 10 kalendářních dní. Až do letošního jara se o víza muselo žádat na honorárním konzulátu v Berlíně a informace o potřebných podkladech jste nalezli na stránkách konzulátu. Pro aktuální informace doporučujeme kontaktovat nově otevřenou pražskou kancelář.

Autopůjčovna

Bez káry to v Namibie téměř nepůjde. Rozhodně Vám vlastní auťák ušetří spoustu času, ale především se s ním jednoduše dostanete i do národních parků. V této zemi je prostě osobní automobil nutností. Proto doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny, kde jsou srovnané nabídky velkých světových hráčů. Předem zapůjčený auťák na Vás může čekat po příletu již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Windhoeku za 10 296 Kč

Namibie z Prahy za 10 296 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)