Namibie z Frankfurtu od 12160 Kč
17.10.2016

Namibie z Frankfurtu

O této nabídce

Podívejte se s námi do africké Namíbie za krásnou a neporušenou přírodu, ale i kompletní „velkou pětkou“ zvířat. Dalším tahákem je jistě návštěva nejsušší pouště světa Namib.K dostání jsou nyní zpáteční letenky z německého Frankfurtu již od 12160 Kč. Tak si zaleťte do této exotické, ale na poměry černého kontinentu vcelku vyspělé země již třeba v prosincovém termínu 9. – 24. nebo o pár stovek dráže během celého prosince či ledna.
  • Rezervace: přímo na stránkách společnosti Condor
  • Dostupnost: listopad 2016 – leden 2017
  • Zavazadla: v ceně letenek je 1 ks odbavené ho zavazadla s limitem 20 kg  a 1 ks příručního o maximální hmotnosti 6 kg

Ubytování

Jednoduše naleznete nejširší nabídku ubytování na stránkách Bookingu. Pro první noc ve Windhoeku zkuste vyzkoušet například hotel typu Bed and Breakfast (tzn. včetně snídaně) za 694 Kč/noc/os.

 

Počasí

Během našich zimních měsíců v Namibii naopak panuje léto. Tudíž můžete očekávat teploty okolo 30°C, nicméně měli byste počítat i s možností lokálních srážek resp. bouřek, který občas tuto dobu provázejí.

Víza

Občané České republiky k návštěvy Namibie bohužel potřebují víza. Zastupitelský úřad pro střední Evropu se však nenachází v Praze, nýbrž ve Vídni a tudíž je možností buď výlet do rakouské metropole (pokud ráno podáte, měla by být víza připravena odpoledne – tuto možnost však raději ověřte e-mailem) nebo si je zkuste vyřídit přes Student Agency. Veškeré důležité informace naleznete na stránkách velvyslanectví a jejich cena je 45 €.

Tip: doslechli jsme se, že víza lze zařídit i korespondenčně přes namibijskou ambasádu v Paříži bez jakéhokoliv poplatku navíc (tuto informaci však doporučujeme ověřit)

Jak do Frankfurtu?

Nejvýhodněji vychází cesta autobusem se společností Flixbus, kdy jízdenky z Prahy přímo na frankfurtské letiště pořídíte již od necelých 7 stovek. Další možností mohou být žluté autobusy společnosti Student Agency.

Autopůjčovna

Určitě doporučujeme zapůjčit si automobil, tím spíše pokud budete cestovat třeba v počtu 4 osob. Jednak Vám vlastní osobní auto ušetří spoustu času, ale rozhodně jej budete potřebovat například pro návštěvu národních parků. Širokou škálu nabídek naleznete i v naší autopůjčovně.

 

Namibie z Frankfurtu od 12160 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)