Namibie z Drážďan za 9 154 Kč
9.3.2018

Namíbie z Drážďan

9158

O této nabídce

K výletu do nádherné Namibie vybízí aktuální nabídka německé společnosti Eurowings. Zpáteční letenky z blízkých Drážďan pořídíme na několik termínů během jara a začátku léta za velmi pěkných 9 154 Kč. V základní ceně je sice jen příruční zavazadlo, ale není problém si dokoupit i odbavené – třeba jedno do dvojice (s ním pak cena vyjde na 10 680 Kč).

Namibie je jednou z nejúchvatnějších afrických zemí, kde se budete cítit velmi komfortně, neboť je země velmi bezpečná í díky fungujícímu demokratickému systému. V této bývalé německé kolonii se snoubí nádherná příroda především s nádhernou přírodou, s nímž v naprosté harmonii žijí i místní kmeny. Za návštěvu rozhodně stojí zdejší národní parky, ať se jedná o Etošu s  z pestrou paletou zvířectva na severu země nebo Namib s písečnými dunami táhnoucí se podél západního pobřeží Atlantického oceánu. Vzhledem k jeho teplotě se však spíše než koupačka nabízí pozorování tučňáků a zastávka v dalším národním parku – Skeletonu Coast Parku, kde se to doslova hemží lodními vraky na pobřeží. Zkrátka Namibie učaruje rozhodně každému cestovateli a hluboce se zapíše do jeho vzpomínek.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Eurowings
 • Zavazadla:  1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 8 kg + kabelka či notebook
 • Dostupnost: nejlevněji duben – červenec 2017
 • Termíny:
  • 12. – 26. 4. za 9 154 Kč
  • 19. 4. – 3. 5. za 9 154 Kč
  • 23. 5. – 7. 6. za 9 154 Kč
  • 20. 6. – 5. 7. za 9 154 Kč​​​​​​​
 • Tip: pokud Vám nestačí kabinové zavazadlo, tak si rezervace přidejte i odbavený bágl á 23 kg (ve 2. kroku rezervace za 30 € / směr

Ubytování

Po dlouhé cestě a příletu do hlavního města Windhoeku nebude od věci strávit den či dva právě zde. Pro klidnou aklimatizaci Vám jistě skvěle poslouží zázemí tohoto fajnového apartmánu za 345 Kč/os./noc. Další možností je tento hezký guesthouse za 883 Kč/os./noc. Ostatní nabídky naleznete na stránkách klasického Bookingu nebo využijte služeb srovnávače Trivago.

Víza

Jedinou kaňkou na plánování cesty do Namibie jsou víza, která občané České republiky pro vstup do země potřebují. Požádat o něj můžete na zastupitelském úřadě Namibie v Berlíně či Vídni. Poplatek za něj činí 80 €. Další informace o tom, co vše budete pro jejich získání potřebovat naleznete na stránkách konzulátu.

Autopůjčovna

Bez káry to v Namibie téměř nepůjde. Rozhodně Vám vlastní auťák ušetří spoustu času, ale především se s ním jednoduše dostanete i do národních parků. V této zemi je prostě osobní automobil nutností. Proto doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny, kde jsou srovnané nabídky velkých světových hráčů. Předem zapůjčený auťák na Vás může čekat po příletu již přímo na letišti.

Náhled letenky z Drážďan do Namibie za 9 154 Kč

Namibie z Drážďan za 9 154 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)