Namibie a Jihoafrická republika od 11 202 Kč
20.11.2018

Namibie a Jihoafrická republika

11202

O této nabídce

Aerolinky British Airways a Virgin Atlantic vám společně připravily velice příznivé ceny za letenky do Jižní Afriky. Nejen Jihoafrická republika z Prahy a Vídně vás vyjde od 11 202 Kč, ale například do sousedního namibijského Windhoeku můžete letět z Vídně od 12 736 Kč. Tyto dvě země se dají i suprově nakombinovat a pořídit tak open jaw letenku za 12 041 Kč. Letět se dá kdykoliv od února do května příštího roku a těch termínů je na výběr poměrně dost.

Super termín vychází například na 10. 2. – 20. 2. z Vídně do Windhoeku. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Možnosti ubytování v obou zemích hledejte na osvědčených portálech Hotels.com a Booking.com, případně můžete zkusit Agodu.

Víza

Česká republika má s Jihoafrickou republikou uzavřenou dohodu o bezvízovém styku, tudíž pokud Váš pobyt na jihu Afriky nepřekročí 90 dní, tak si se zařizováním víza nemusíte lámat hlavu.
Pokud se vydáte do Namíbie, tak jedinou kaňkou na plánování cesty do této země, jsou víza, která občané České republiky pro vstup do země potřebují. Požádat o ně můžete na zastupitelském úřadě Namibie v Berlíně či Vídni. Poplatek za něj činí 80 €. Další informace o tom, co vše budete pro jejich získání potřebovat, naleznete na stránkách konzulátu.

Autopůjčovna

Bez káry to v Namíbii ani v Jihoafrické republice téměř nepůjde. Rozhodně Vám vlastní auťák ušetří spoustu času, ale především se s ním jednoduše dostanete i do národních parků. V těchto zemích je prostě osobní automobil nutností. Proto doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny, kde jsou srovnané nabídky velkých světových hráčů. Předem zapůjčený auťák na Vás může čekat po příletu již přímo na letišti.

Náhled letenky z Vídně do Namibie za 12 736 Kč

Náhled letenky z Vídně do JAR za 11 202 Kč

Namibie a Jihoafrická republika od 11 202 Kč

Náhled letenky z Prahy do JARu za 12 301 Kč

 

Namibie a Jihoafrická republika od 11 202 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)