Nairobi – Keňa – Alitalia – 5 744 Kč
9.5.2013

Nairobi – Keňa – Alitalia – 5 744 Kč

O této nabídce

Po relativně dlouhé době tu máme opět vynikající tarif od italské Alitalie. Zpáteční letenku z Milána do Nairobi pořídíte za 5 744 Kč. Letenky jsou dostupné během května a června. Příkladem může být 28. května s návratem 8. června. Letenky naleznete v našem vyhledávači letenek.

Další dostupné termíny za tuto cenu:

  • 20. 5. – 1. 6.
  • 26. 5. – 8. 6.
  • 30. 5. – 11. 6.
  • 4. 6. – 15. 6.
  • 6. 6. – 15. 6.

Jak se dostat do Milána?

Z Prahy operuje hlavní milánské letiště Easyjet, Airone a ČSA, případně můžete letět na vedlejší letiště s Wizzairem či s Ryanairem z Brna.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nairobi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)