Na zářijové víkendy do Švýcarska: z Prahy do Basileje
28.8.2020

Na zářijové víkendy do Švýcarska: z Prahy do Basileje

991

O této nabídce

Vyrazte na víkend do Švýcarska, aniž byste museli čerpat dovolenou. Ideální časy letů britské nízkonákladové společnosti easyJet vybízejí k víkendovému výletu do švýcarské Basileje. Odlet hezky v pátek večer a návrat během nedělního podvečera. Zpáteční letenky z Prahy do Basileje na zářijové víkendy pořídíte za ceny začínající na 991 Kč, a to v termínu od 11. do 13. září. Další víkendové termíny se v ceně liší jen drobně, takže záleží jen na vás, který víkend si pro výlet zvolíte.

Basilej

Třetí největší město ve Švýcarsku leží přímo u hranic s Francií a Německem na řece Rýn. Nemusíte se tak omezit jen na samotnou švýcarskou metropoli, ale přímo se nabízí na otočku zajet i do sousedního alsaského města Mylhúzy či malebného Colmaru. Přímo v Basileji stojí za nedlouhou procházku historické jádro města s dominantou v podobě katedrály Münster, v níž naleznete hrobku Erasma Rotterdamského, či návštěva některého z mnoha muzeí, mezi nimiž vyniká Kunstmuseum s významnými sbírkami výtvarného umění.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přes stránky dopravce EasyJet
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 56 × 45 × 25 cm
 • Dostupnost: září 2020
 • Termíny:
  • 4. – 6. 9. za 1 441 Kč
  • 11. – 13. 9. za 991 Kč
  • 18. – 20. 9. za 1 051 Kč
  • 25. – 27. 9. za 1 051 Kč

Ubytování

Švýcarsko rozhodně nepatří mezi nejlevnější destinace a výjimku netvoří ani ceny za ubytování v Basileji – s tím je třeba počítat. Vzhledem k turbulentní době v cestovním ruchu vám samozřejmě doporučujeme rezervovat ubytování nabízející bezplatnou možnost storna rezervace. Širokou paletu možností naleznete tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. Z vlastní zkušenosti vám doporučíme jednoduché ubytování v tomto Ibisu za 982 Kč/os./noc. V hotelu taktéž dostanete lístek na bezplatné využívání veřejné dopravy ve městě. O trochu větší komfort vám pak poskytne tento tříhvězdový Hotel Alexander za 1 211 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Basileje za 991 Kč

Na zářijové víkendy do Švýcarska: z Prahy do Basileje


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)