Na Wimbledon za 1 775 Kč
17.5.2018

Do Londýna na Wimbledon

1775

O této nabídce

Fanoušci tenisu, pozor, pozor! Pojeďte s námi na Wimbledon z Prahy jen za 1 775 Kč s aerolinkami Smartwings. Využijte státního svátku v pátek 6. 7. a vyražte v termínu 6. 7. – 9. 7. na jeden z nejoblíbenějších granslamů do Londýna. Tato nabídka má ještě jedno velké plus – v ceně letenky je i odbavené zavazadlo do 15 kg zdarma, tudíž můžete s sebou vzít stan a zakempit v „queue“ před kurty Wimbledonu. A nebo naopak si můžete dovézt nějaký suvenýr podepsaný např. Federerem zpět domů. To je čistě na vás!

Tato akční nabídka neplatí jen pro termín Wimbledonu, ale téměř pro celé období od května do července, tudíž na své si zde přijde téměř každý. Začíná období koncertů a v Londýně jich je nespočet, zajet můžete např.
na Justina Timberlake, Lenny Kravitze, nebo na legendární Queen a další. Přehled všech koncertů naleznete zde. 

Letenku nejen ve výše zmíněném termínu si rezervuj zde >>

 • Rezervujte: na našich webových stránkách v kalendáři
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 15 kg + kabinové zavazadlo do 5 kg o velikosti 56 x 45 x 25
 • Dostupnost: květen až červenec 2018
 • Termíny:
  • 6. 7. – 9. 7.
  • 7. 6. – 10. 6.
  • 22. 6. – 25. 6. 
  • 12. 7. – 15. 7. 
  • … a další

Ubytování

Pokud opravdu jedete na Wimbledon, není lepší ubytování než vzít stan a kempovat v „queue“. Máte pak vyšší pravděpodobnost, že se dostanete na lepší zápasy. Více informací o kempování a potřebné informace o „queue“ naleznete zde.

Možností ubytování v Londýně je opravdu hodně a záleží na každém, jaké služby a míru komfortu vyžadujete. Pro nenáročné bychom doporučili ubytování v útulném Cosy Rooms Sidney Square se sdílenou koupelnou nacházející se nedaleko centra za 1 168 Kč/noc. 

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 1 775 Kč

Na Wimbledon za 1 775 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)