Na kouzelnou Madeiru z Berlína od 2314 Kč
12.8.2016

Na kouzelnou Madeiru z Berlína

O této nabídce

Je Vaším nejoblíbenejším ročním obdobím jaro? Bingo! Na Madeiru neboli Ostrov věčného jara se s námi můžete vydat od konce listopadu do února za méně než 3000 Kč. S letenkami z nedalekého a dobře dostupného Berlína v tom dokonce vidíme skvělý nápad, jak si okořenit a zpříjemnit fádní zimní měsíce.

Let je vždy přestupem cestou tam v Basileji a zpět v Lisabonu. Letenky vyhledejte postupně jako jednosměrné a přidávejte do rezervace pomocí tlačítka Přidat další lety.

Příkladový routing (vše Easyjet)

 • 13. 12. Berlín => Basilej
 • 13. 12. Basilej => Madeira
 • 22. 12. Madeira => Lisabon
 • 22. 12. Lisabon => Berlín

[highlightbg]

 • Rezervace: přímo na stránce aerolinky
 • Dostupnost:  nejlevněji konec listopadu 2016 – březen 2017
 • Termíny:
  • 17. 11. – 24. 11. 2016 za 2755 Kč
  • 13. 12. – 22. 12. 2016 za 2314 Kč
  • 17. 1. – 26. 1. 2017 za 2655 Kč
  • 14. 2. – 21. 2. 2017 za 2747 Kč
  • 2. 3. – 9. 3. 2017 za 2877 Kč
 • Zavazadla: v ceně 1 ks odbaveného zavazadla o rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Cena: Kalkulovali jsme pro 2 osoby, pokud vás pojede více, bude to ještě nepatrně nižší díky administrativnímu fixnímu poplatku, který je v ceně letenky.

 

[/highlightbg]

Co dělat na Madeiře?

Určitě se vydejte na hike do místních kopců. Jelikož je celé souostroví sopečného původu, nabízí všem milovníkům vycházek a výletů spoustu možností. Vyhlášeným pro dobrodruhy je zejména výstup na Pico Ruivo (1862 m), nejvyšší horu ostrova. Tento trek se často spojuje i s přechodem na vedlejší vrchol Pico de Arieiro (1818 m). Nejsou to úplně jednoduché výlety, ovšem po zdolání těchto kopců se Vám naskytnou krásné scenérie celého ostrova. A co teprve vyšlápnout na nějaký menší vrcholek brzy z rána ještě před rozbřeskem a užít si snídani za  východu Slunce?

Příjemným bonusem se určitě stane vyhlášené madeirské víno, které Vás donutí na ostrov jen tak nezapomenout – tedy pokud to s jeho konzumací nepřeženete. 🙂

Ubytování

Skromné ubytování za velmi příznivou cenu Vám nabídne tento pensionek, cena pro plánované období pobytu vychází na pouhých 330 Kč/os/noc. Hledáte-li více komfortnější základnu pro prozkoumání ostrova, zkuste využít takovýdle našlápnutý hostel. A pokud si chcete užít dovolenou jako v nejhezčích snech podívejte se po tomto luxusním hotelu.

Počasí

Madeira není náhodou označována za Ostrov věčného jara nebo Zelenou perlu Atlantiku. Velice konstantní počasí v průběhu celého rokuje způsobeno nedaleko proudícím Golfským proudem. Ten zajišťuje stabilitu místního podnebí, kdy se teploty pohybující okolo 20°C či lehce pod touto hranicí. Pokud pofrčíte na Madeiru, tak musíte také počítat, s nějakou tou přeháňkou, jak to k jaru patří.

Otužilejší z Vás se jistě nezapomenou vykoupat v oceánu, byť jeho teplota se standardně pohybuje kolem 19°C. Čili bude skoro lépe ve vodě než na souši a to nemusíte být ani nějaký tuleň.

Autopůjčovna

Určitě dobrým nápadem je při návštěvě tohoto ostrova zapůjčení automobilu. Madeira, rozumějte jeden ze dvou obydlených ostrovů tohoto souostroví, má rozlohu pouhých 800 km2, tudíž ho stihnete projezdit i během pár dní. Nejlepším nápadem bude si auto zapůjčit přímo na letišti Funchal, kde při odjezdu zároveň i vrátíte. Pro aktuální nabídku a možnosti se podívejte do naší autopůjčovny.

Náhled ceny za 2314 Kč/os.

Na kouzelnou Madeiru z Berlína od 2314 Kč


guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Honza

Zakoupil jsem o 1000 dražší ale mám 3 dny na prohlídku Basileje i 3 dny na prohlídku Lisabonu … a týden na Madeiře !! Za 3035Kč nádhera, děkuji !

Jaroslav Kurej

Jde vam to?

Anna

Ne, nelze zadat destinaci přímo s volbou přestupů – překvapivě tedy musíte hledat jednotlivé lety v uvedených termínech, přes Basilej tam a Lisabon zpět. Takže:
a) zvolte let z Berlína do Basileje
b) zmáčkněte „přidat další lety“
c) zvolte let z Basileje na Madeiru
d) zmáčkněte „přidat další lety“
e) zvolte let z Madeiry do Lisabonu
f) zmáčkněte „přidat další lety“
g) zvolte let z Lisabonu do Berlína
h) zkontrolujte návaznost přestupů a potvrďte

problem solved

martin

Tiez mi nejde vyhladat ten let na stranke easyjetu
ked dam berlin tak mi vyhodi ze tam neni priamy let a chce mi ponuknut iny odlet

Jan

Mám to rezervováno na 13.2. – 21.2. na jarní prázdniny s manželkou, super, díky moc!!!!

Kata

prosím poraďte jak to zadat aby mi to šlo na termín
◦13. 12. – 22. 12. 2016 popř. 17. 1. – 26. 1. 2017
Díky

Jiri

už se povedlo?

Kata

Nejde mi na stránkách najít jako cílovou destinaci Madeira Fuchsal (a to mám jako místo odletu Berlín) prosím poraďte co dělám špatně.
Děkuji Kata M

Jirka

Dobrý den, nějak mi to nejde dát dokupy, nemohli byste mi hodit odkaz pro jednu osobu na termín v listopadu?

Děkuji

Jirka

Na 10-11 dni pro 1 os. Prosím.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)