Na kouzelnou Madeiru z Berlína od 2314 Kč
12.8.2016

Na kouzelnou Madeiru z Berlína

O této nabídce

Je Vaším nejoblíbenejším ročním obdobím jaro? Bingo! Na Madeiru neboli Ostrov věčného jara se s námi můžete vydat od konce listopadu do února za méně než 3000 Kč. S letenkami z nedalekého a dobře dostupného Berlína v tom dokonce vidíme skvělý nápad, jak si okořenit a zpříjemnit fádní zimní měsíce.

Let je vždy přestupem cestou tam v Basileji a zpět v Lisabonu. Letenky vyhledejte postupně jako jednosměrné a přidávejte do rezervace pomocí tlačítka Přidat další lety.

Příkladový routing (vše Easyjet)

 • 13. 12. Berlín => Basilej
 • 13. 12. Basilej => Madeira
 • 22. 12. Madeira => Lisabon
 • 22. 12. Lisabon => Berlín

[highlightbg]

 • Rezervace: přímo na stránce aerolinky
 • Dostupnost:  nejlevněji konec listopadu 2016 – březen 2017
 • Termíny:
  • 17. 11. – 24. 11. 2016 za 2755 Kč
  • 13. 12. – 22. 12. 2016 za 2314 Kč
  • 17. 1. – 26. 1. 2017 za 2655 Kč
  • 14. 2. – 21. 2. 2017 za 2747 Kč
  • 2. 3. – 9. 3. 2017 za 2877 Kč
 • Zavazadla: v ceně 1 ks odbaveného zavazadla o rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Cena: Kalkulovali jsme pro 2 osoby, pokud vás pojede více, bude to ještě nepatrně nižší díky administrativnímu fixnímu poplatku, který je v ceně letenky.

 

[/highlightbg]

Co dělat na Madeiře?

Určitě se vydejte na hike do místních kopců. Jelikož je celé souostroví sopečného původu, nabízí všem milovníkům vycházek a výletů spoustu možností. Vyhlášeným pro dobrodruhy je zejména výstup na Pico Ruivo (1862 m), nejvyšší horu ostrova. Tento trek se často spojuje i s přechodem na vedlejší vrchol Pico de Arieiro (1818 m). Nejsou to úplně jednoduché výlety, ovšem po zdolání těchto kopců se Vám naskytnou krásné scenérie celého ostrova. A co teprve vyšlápnout na nějaký menší vrcholek brzy z rána ještě před rozbřeskem a užít si snídani za  východu Slunce?

Příjemným bonusem se určitě stane vyhlášené madeirské víno, které Vás donutí na ostrov jen tak nezapomenout – tedy pokud to s jeho konzumací nepřeženete. 🙂

Ubytování

Skromné ubytování za velmi příznivou cenu Vám nabídne tento pensionek, cena pro plánované období pobytu vychází na pouhých 330 Kč/os/noc. Hledáte-li více komfortnější základnu pro prozkoumání ostrova, zkuste využít takovýdle našlápnutý hostel. A pokud si chcete užít dovolenou jako v nejhezčích snech podívejte se po tomto luxusním hotelu.

Počasí

Madeira není náhodou označována za Ostrov věčného jara nebo Zelenou perlu Atlantiku. Velice konstantní počasí v průběhu celého rokuje způsobeno nedaleko proudícím Golfským proudem. Ten zajišťuje stabilitu místního podnebí, kdy se teploty pohybující okolo 20°C či lehce pod touto hranicí. Pokud pofrčíte na Madeiru, tak musíte také počítat, s nějakou tou přeháňkou, jak to k jaru patří.

Otužilejší z Vás se jistě nezapomenou vykoupat v oceánu, byť jeho teplota se standardně pohybuje kolem 19°C. Čili bude skoro lépe ve vodě než na souši a to nemusíte být ani nějaký tuleň.

Autopůjčovna

Určitě dobrým nápadem je při návštěvě tohoto ostrova zapůjčení automobilu. Madeira, rozumějte jeden ze dvou obydlených ostrovů tohoto souostroví, má rozlohu pouhých 800 km2, tudíž ho stihnete projezdit i během pár dní. Nejlepším nápadem bude si auto zapůjčit přímo na letišti Funchal, kde při odjezdu zároveň i vrátíte. Pro aktuální nabídku a možnosti se podívejte do naší autopůjčovny.

Náhled ceny za 2314 Kč/os.

Na kouzelnou Madeiru z Berlína od 2314 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)