Myanmar (Barma) v hlavní sezóně z Vídně za 13286 Kč
19.8.2016

Myanmar (Barma) v hlavní sezóně z Vídně

O této nabídce

Máte procestované Thajsko, Malajsii a Indonésii, nebo prostě jen sníte o nějaké exotičtější dovolené, kde ještě není tak rozvinutý cestovní ruch? Co takhle se vypravit v hlavní sezóně do Myanmaru (Barmy), kam nyní můžete koupit letenky v hlavní sezóně (včetně Vánoc) za 13286 Kč. Odlet je z výborně dostupné Vídně a přílet do největšího města Barmy – Rangúnu.

Myanmar je úchvatná země mnoha kontrastů, kde narazíte na tisíce pagod ze zlata a předmětů zdobených drahými kameny, stejně jako na skromná obydlí místních obyvatel postavených z palmových listů. Na mnoha místech vás čeká zcela nedotčená příroda a spousta mimořádných památek. Velkou výhodou je také to, že Myanmar je v současné době pro turisty jednou z nejbezpečnějších zemí na světě, kde se nemusíte bát cestování na vlastní pěst.

Cestou zpátky mnohé určitě potěší i celodenní zastávka v Pekingu, kam se budete moci podívat bez potřeby víza. Během tohoto volného dne tak budete moci navštívit třeba Zakázané město nebo Velkou čínskou zeď.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Cestovní období: listopad – květen 2017
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Příklady termínů:

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Rangúnu, stejně jako v celé Barmě, výhodně rezervujete na stránkách Agody.

Vízum

  • Čína: Vzhledem k tomu, že v Pekingu budete méně než 3 dny a současně dále poletíte do jiné země než, odkud jste přiletěli, nepotřebujete čínské vízum!
  • Barma: Pokud nechcete jet kvůli vyřízení víza na velvyslanectví v Berlíně, můžete si nechat vystavit tzv. elektronické vízum, na základě kterého Vám potom na letišti v Rangúnu nalepí do pasu skutečné vízum. Zprostředkování elektronického víza nabízí mnoho agentur za cenu od 1500 Kš do 2000 Kč.

 

Myanmar (Barma) v hlavní sezóně z Vídně za 13286 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)