Multicity New York a Chicago – 6 423 Kč
10.5.2015

New York a Chicago

O této nabídce

Stále dostupný chybný tarif z Osla (OSL) do New Yorku (NYC) s návratem ze Chicaga (ORD) s návratem do Berlína (BER) můžete pořídit za 6 423 Kč. Termínů je celá řada, v listopadu se nabízí využití státního svátku na příkladový termín 17. listopadu s návratem 25. listopadu. Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervace: v tomto vyhledávači (vpravo klikněte Změnit a zvolte si jiné datum)
  • Dostupné termíny: 1. listopadu – 16. prosince a dále 7. ledna – 22. března
  • Zavazadla v ceně: 23kg k odbavení

TIP: Pokud nechcete letět z Osla, můžete letět z Prahy (PRG) a vrátit se do Berlína (BER), potom vás letenka vyjde na 8 627 Kč – rezervuj příklad >>

[singlepic id=431 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v New Yorku

Levný a přitom slušný dvojlůžkový pokoj na Manhattanu v centru New Yorku se dá rezervovat už za 713 Kč/os./noc.

Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti. V tomto případě si můžete půjčit auto v New Yorku a vrátit ho zpět v Chicagu.

Víza

Pro vstup do USA je potřeba mít požádáno o tzv. ESTA, to můžete nejlevněji za 14 USD prostřednictvím těchto stránek .

Jak se dostaneme do Osla a jak z Berlína?

Do Osla létá z Prahy za slušné peníze Norwegian, z polských letišť se můžete dostat na letiště Oslo Torp či Oslo Rygge s Wizzairem či Ryanairem, ovšem nezapomeňte, že se  musíte přemístit po zemi na letiště Oslo Gardermoen, kam létá zmíněný Norwegian.

Z Berlína se potom dostanete do Prahy se Eurolines, SA či vlakem.

Z New Yorku do Chicaga

Pokud nepojedete mezi New Yorkem a Chicagem půjčeným autem a ani nechcete letět letadlem,můžete využít i Megabus, který vychází na 20 USD v jednom směru.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)